Psy z Palucha zagoszczą w Parku Skaryszewskim. Będą promować adopcje bezdomnych zwierząt
1 min
Kefir, Bajgiel i Lukrecja to trzy z kilkudziesięciu psów, które będzie można spotkać już 18 marca w Parku Skaryszewskim, w ramach akcji "Adoptuj Warszawiaka". Jej celem jest promocja adopcji zwierząt oraz zachęcenie mieszkańców stolicy do odwiedzenia schroniska na Paluchu.