Najnowsze

Prokuratura zbada doniesienie Czarneckiego

Najnowsze


Janusz Kaczmarek powiadomił Wojciecha Olejniczaka o sprawie tajnych kont lewicy w Szwajcarii - uważa Ryszard Czarnecki. Prokuratura bada tę sprawę - informuje "Dziennik".

Według eurodeputowanego Ryszarda Czarneckiego Kaczmarek wyjawił Olejniczakowi, że śledczy zebrali materiały potwierdzające istnienie tajnych kont. W tej rozmowie miał jednak zapewniać go, że w śledztwie nie pojawiają się nazwiska prominentnych polityków lewicy i liderów SLD. Olejniczak przyjął tę wiadomość z ulgą. Historia ta miała wydarzyć się w czerwcu, w szatni piłkarskiej przed meczem TVN kontra Sejm.

Kaczmarek i Olejniczak grożą Czarneckiemu sądem, ale nie zaprzeczają, że do takiej rozmowy doszło. Twierdzą natomiast, że jej treść była inna. Ale Czarnecki przekonuje, że sądu się nie obawia. - Podtrzymuję wszystko, co powiedziałem. Proponuję Kaczmarkowi i Olejniczakowi, aby zanim napiszą pozwy do sądu dali się namówić na badanie wariografem. Jestem gotowy poddać się badaniu na wykrywaczu kłamstw, choćby dziś - zaapelował w rozmowie z gazetą Czarnecki.

Źródło: Dziennik

Pozostałe wiadomości