Najnowsze

Poranna pogoda nie rozpieszcza

Najnowsze

Pogoda prosto z Helu
TVN24/ fot. Kontakt 24Pogoda prosto z Helu

Przesuwający się nad Polska z zachodu front atmosferyczny przyniósł nam deszcz, w drugiej części dnia przewidywane są jeszcze silny wiatr i burze. Zdecydowanie lepsza pogoda będzie w zachodniej części kraju..

Najzimniej w piątek będzie tradycyjnie na północy i północnym wschodzie, od 14 stopni w rejonie Suwałk i Olsztyna do 15 w Gdańsku i na Wyżynie Lubelskiej. Cieplej będzie na zachodzie i na południu - od 16 stopni w Rzeszowie do 19 w Katowicach i Wrocławiu.

Ciśnienie będzie rosnąć, w drugiej części dnia barometry w Warszawie wskażą 1002 hektoPaskale. Podobna pogoda szykuje się w sobotę i piątek.

Nasi internauci za wszelką cenę chcą nam udowodnić, że piękna pogoda jest wszędzie - na Konttakt TVN24 otrzymaliśmy m.in. zdjęcia ze słonecznego Ełku i wschód słońca nad Krogulną między Namysłowem a Opolem.

"W ŚwinoujŚciu piękna słoneczna pogoda, słabiutki wiaterek, coraz cieplej (teraz 15 stopni), coraz bardziej zielono" - donisi na Kontaky TVN24 Łukasz. "W Gorzowie Wlkp. Jest przepiękna pogoda. Żadnej chmurki, temp. W cieniu 14,7 stopnia. Godz. 9.55" - pisze Adam.

Nie wszędzie jednak jest tak przyjemnie: "W tej chwili leje i nie zanosi się na poprawę pogody. Jednak wczoraj było pięknie..." - stwierdza salataw.

Stawy KrogulnyStawy KrogulnyKontakt TVN24
Słoneczny ranek w EłkuSłoneczny ranek w EłkuTVN24

Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24/ fot. Kontakt 24

Pozostałe wiadomości