Najnowsze

Wyprzedzał na ciągłej i przed wzniesieniem. Za nim jechał nieoznakowany radiowóz

Najnowsze

Autor:
tm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Kierowca przekroczył linię ciągłą i wyprzedzał na górce
Kierowca przekroczył linię ciągłą i wyprzedzał na górcePodlaska policja
wideo 2/9
Podlaska policja

Zaczął wyprzedzać na linii przerywanej, skończył na ciągłej. Zamiast jechać swoim pasem, znów wjechał na ciągłą i wyprzedzał. A to wszystko dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia. 79-letni kierowca saaba "zarobił" pięć punktów karnych. 

- Droga krajowa numer 8 między Białymstokiem a Augustowem jest szczególnie patrolowana przez policjantów z drogówki, w tym z podlaskiej grupy Speed. To właśnie na tym odcinku w przeszłości dochodziło do tragicznych w skutkach wypadków drogowych - mówi podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Właśnie na tej drodze, w rejonie miejscowości Katrynka, kamera nieoznakowanego radiowozu policjantów z podlaskiej grupy Speed zarejestrowała niebezpieczne wyprzedzanie.

500 złotych mandatu

- Kierowca saaba nie zastosował się do znaku P-3 "linia jednostronnie przekraczalna" i wyprzedzał inne pojazdy przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia – opowiada policjant.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 79-latek, który został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i pięć punktami karnymi.

Kierowca przejechał przez ciągłąPodlaska policja

Autor:tm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Podlaska policja

Pozostałe wiadomości