Najnowsze

Serialowy "Tarzan" wśród ofiar katastrofy samolotu

Najnowsze

Autor:
tmw
Źródło:
PAP, CNN News
Google EarthSamolot runął do jeziora Percy Priest

Aktor Joe Lara, który popularność zdobył w latach 90. rolą w serialowym "Tarzanie", zginął w katastrofie małego odrzutowca w amerykańskim stanie Tennessee. Na pokładzie znajdowało się jeszcze sześć osób, nikt nie przeżył.

Samolot Cessna C501 zmierzał w sobotę z lotniska Smyrna/Rutherford County Airport do Palm Beach na Florydzie. Według Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA) rozbił się wkrótce po starcie, kiedy wpadł do jeziora Percy Priest. Smyrna jest położona około 32 km na południowy wschód od Nashville.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO>>>

Ekipy ratunkowe były na miejscu katastrofy całą noc z soboty na niedzielę. - Nasze wysiłki przeszły od akcji ratunkowej do odzyskania szczątków. Nie szukamy już (…) żywych – wyjaśniał kapitan straży pożarnej hrabstwa Rutherford Joshua Sanders.

Joe Lara miał 58 latArchives du 7e Art/Keller Entertainment Group/BE&W

Jak podaje CNN, na pokładzie samolotu znajdowali się między innymi 58-letni aktor Joe Lara, jego żona Gwen oraz ich zięć Brandon Hannah. Aktor znany był przede wszystkim z roli Tarzana w serialowym hicie lat 90. "Tarzan: The Epic Adventures". Gwen Shamblin Lara była założycielką kościoła Remnant Fellowship Church oraz dietetyczką. 66-latka zdobyła międzynarodową popularność dzięki książkom, w których łączyła utratę nadmiernych kilogramów z tradycją chrześcijańską.

Autor:tmw

Źródło: PAP, CNN News

Źródło zdjęcia głównego: Archives du 7e Art/Keller Entertainment Group/BE&W