Najnowsze

Dzieje się! My pokazujemy, wy wygrywacie

Najnowsze

Aktualizacja:
Dzieje się, pokazujemy to dzięki Wam
Kontakt TVN24/S.MaksymowiczDzieje się, pokazujemy to dzięki Wam

Setki wydarzeń, tysiące świadków i Wasze filmy. Niejednokrotnie wzbudzały dyskusje w mediach, prowokowały władze do działań, a przede wszystkim były Waszą relacją z wydarzeń, gdzie kamery telewizyjne nie zdążyły(by) dotrzeć. Teraz filmy te biorą udział w konkursie Off Plus Camera 2010. Do zgarnięcia jest 3 tysiące dolarów, a czasu mało. Na filmy czekamy jeszcze tylko do 30 marca!

Na platformę Kontakt TVN24 z adnotacją "Konkurs Off Plus Camera" dotarło ponad 250 filmów.

Interwencja

Lawinę filmików wywoływał każdy atak zimy. Bo to ona w tym roku najbardziej dała naszym widzom i internautom w kość. Śnieżyce, zawieruchy... kręciliście z dróg, parkingów, balkonów. Pokazywaliście opieszałość drogowców, a my pokazywaliśmy to służbom odpowiedzialnym za porządek i nasze bezpieczeństwo. Z różnym skutkiem.

Gdy zima ustąpiła, na drogach powyłaziły dziury. A do nas trafiły nagrania z prowizorycznego ich łatania - ugniatania asfaltu nogą, szpadlem... Straszno-śmieszne.

"Z trasy" wysłaliście wiele filmów. Te rejestrujące warunki, w jakich ludzie podróżowali przy minus 20 budziły niedowierzanie. Zdjęcia z makabrycznego tłoku najpierw na peronach, potem w przejściach, zamarznięte przedziały, nieczynne toalety - koleje musiały się tłumaczyć, a pasażerowie leczyć co najmniej katar.

Zimna krew

Nie to wydaje się jednak najgorsze.

Byliście też świadkami tragicznych wydarzeń, które z zimną krwią zarejestrowaliście.

Cała Polska zamarła przed telewizorami oglądając akcję ratunkową wędkarza, który utknął na krze, a prąd wody go porywał. W akcji ranny został strażak, który ocalił mężczyznę-amatora łowienia w przeręblu.

Dobrze skończył się (mężczyzna przeżył) także wypadek spadochroniarza, który spadł podczas pokazów w Żaganiu, co zostało zarejestrowane telefonem komórkowym.

Uwieczniliście swoimi telefonami, aparatami także wypadki drogowe, pożary i inne wydarzenia.

Masz jeszcze czas - kręć i ślij!

Jeśli też chcesz zaistnieć na antenie, a przy okazji może wygrać 3 tys. dolarów i wiele innych nagród - zgłoś swój film na konkurs festiwalu Off Plus Camera. Zostało już niewiele czasu - na Wasze materiały czekamy do 30 marca.

A udział w konkursie "Bierzcie i Kręćcie" jest bardzo prosty. Nakręć ciekawy film i prześlij go zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na stronie konkurs.offpluscamera.com.

O KONKURSIE CZYTAJ TEŻ tutaj.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt TVN24/S.Maksymowicz

Pozostałe wiadomości