Coraz więcej redakcji zgłasza się o udostępnienie sygnału z debaty TVN, TVN24, Onetu i WP. #czasdebaty

Najnowsze

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Przygotowania studia TVN24 do debatyTVN24
wideo 2/10
TVN24Przygotowania studia TVN24 do debaty

Na czwartek na godzinę 19.25 zaplanowana jest multimedialna debata prezydencka, którą wspólnie organizują TVN, TVN24, Onet i WP. Dla wszystkich zainteresowanych mediów będzie możliwość udostępnienia sygnału z debaty. W związku z tym z taką prośbą zwracają się kolejne redakcje, zarówno te ogólnopolskie, jak i lokalne.

TVN, TVN24 oraz największe polskie portale: Onet i Wirtualna Polska zaprosiły ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę i kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej przed drugą turą wyborów, która odbędzie się 12 lipca.

Wspólna debata prezydencka prowadzona będzie w nowoczesnej, multimedialnej formule. Umożliwi zadanie pytań kandydatom nie tylko przez dziennikarzy, ale i przez Polaków. Podczas dyskusji możliwe będą riposty i polemika między kandydatami. Debatę potencjalnie zobaczyć będzie mogło nawet 20 milionów osób, zarówno w telewizji, jak i w internecie, także Polacy przebywający za granicą. Sygnał udostępniony będzie bezpłatnie dla wszystkich mediów: ogólnokrajowych oraz lokalnych.

Multimedialna debata planowana jest na czwartek 2 lipca na godzinę 19.25. Prowadzić ją będą: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (Onet) i Marek Kacprzak (WP).

Grzegorz Kajdanowicz o debacie organizowanej przez TVN, TVN24, Onet i WPTVN24

ZASADY I SCENARIUSZ DEBATY >>>

Coraz więcej redakcji zgłasza się o udostępnienie sygnału z debaty

O udostępnienie sygnału z debaty zgłaszają się redakcje ogólnopolskie, lokalne, a nawet hiperlokalne.

Chęć pokazywania debaty wyraziły już: Radio Zet, gazeta.pl, wyborcza.pl, TOK FM, Rzeczpospolita, wszystkie portale grupy Polska Press, OKO.press, Krytyka Polityczna, Więź, Kultura Liberalna, Dziennik Wschodni, Kurier Gmin, Ilustrowany Kurier Codzienny, pgo24.pl, 24jgora.pl, moja-ostroleka.pl, ostrowmaz24.pl, tarnowska.tv, wielicka.tv, codziennypoznan.pl, www.ipolska24.pl, dlaciebie.tv, Portal Jaworzno, Radio Weekend, weekendfm.pl, gorlice.tv, pionki24.pl, kozienice24.pl, zwolen24.pl, lipsko24.pl, Aktywna Częstochowa, LM.pl.

Lista chętnych będzie sukcesywnie uzupełniana. Redakcje, które chciałby skorzystać z możliwości emisji debaty, proszone są o przesłanie e-maila na adres kontakt24@tvn.pl.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Cała rozmowa z Bartoszem Węglarczykiem i Markiem Kacprzakiem o debacieTVN24

Zaproszenie do udziału w debacie wciąż aktualne

Uczestnictwo w debacie potwierdził Rafał Trzaskowski.

Ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda odniósł się do tej propozycji we wtorek około południa. - Nie obawiam się debat, ale mam jedną prośbę. Niech się media dogadają. Mamy w Polsce trzy wielkie telewizje: Telewizja Polska, Polsat, TVN. Proszę się dogadać między sobą, zrobić jedną debatę, do której będą mogły się dołączyć inne media - powiedział. Niedługo później rzecznik jego sztabu Adam Bielan przekazał, że Duda nie weźmie udziału w debacie zorganizowanej przez TVN, TVN24, Onet i WP. Poinformował natomiast, że prezydent będzie uczestnikiem debaty w telewizji państwowej.

Zaproszenie na debatę organizowaną przez naszą stację telewizyjną i dwa największe polskie portale cały czas leży na stole. Aktualne jest także zaproszenie dla sztabów, po to, by uzgodnić szczegóły tej debaty.

Trzaskowski: warto porozmawiać o prawdziwych problemach, a nie klepać wyuczone formułkiTVN24
Duda: nie obawiam się debat, ale mam jedną prośbęTVN24

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Tagi:
Raporty: