Najnowsze

Chodziła boso, bo chciała sprawdzić reakcję ludzi i policji

Najnowsze

Autor:
nina
/gp
Źródło:
TVN24 Białystok
Kobieta, która boso chodziła ulicami Bartoszyc była pijana
Kobieta, która boso chodziła ulicami Bartoszyc była pijanaKPP Bartoszyce, tvn24
wideo 2/4
KPP Bartoszyce, tvn24W sobotę przed przed południem chodziła boso ulicami Bartoszyc.

Kobieta sama przybiegła do komendy i przyznała, że zrobiła sobie pieszą wycieczkę ulicami miasta i chodziła boso środkiem jezdni. Twierdziła, że zrobiła to po to, by sprawdzić reakcje ludzi i policji. Teraz grozi jej grzywna.

Policjantów powiadomili świadkowie tej niecodziennej sytuacji. Czterdziestolatka w sobotę przed przed południem chodziła boso ulicami Bartoszyc w województwie warmińsko-mazurskim.

- Mało tego, zatrzymywała samochody na skrzyżowaniu na ulicy Bohaterów Warszawy. Niecodzienne było też to, że zanim policjanci podjęli interwencję, pijana 40-latka przybiegła do komendy i poinformowała, że chodziła boso środkiem miejskich ulic, bo chciała sprawdzić, jak będą reagować ludzie i policja - mówi Marta Kabelis, oficer prasowa policji w Bartoszycach.

Kobieta została wylegitymowana, jednak z uwagi na stan upojenia alkoholem policjanci odstąpili od ukarania jaj mandatem. Chodząc po ulicach, mieszkanka gminy Bartoszyce stworzyła zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za które to wykroczenie w postępowaniu przed sądem grozi jej kara grzywny w kwocie do pięciu tysięcy złotych.

Kobieta zatrzymywała samochody na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną KPP Bartoszyce

Autor:nina /gp

Źródło: TVN24 Białystok

Źródło zdjęcia głównego: KPP Bartoszyce

Pozostałe wiadomości