Najnowsze

Najnowsze

- Polacy nie wracają ze Stanów Zjednoczonych w terminie i wszyscy za to płacimy - tak premier skomentował podpisaną przez prezydenta Georga'a W. Busha nową ustawę, która znosi wizy do jego kraju dla niektórych państw, niestety nie dla Polski.

Najprawdopodobniej pocisk artyleryjski z czasów drugiej wojny światowej znaleziono w centrum stolicy - na skrzyżowaniu ulic Skorupki i Hożej. Przed godziną 14 wywieźli go saperzy.

Policjanci z Kalkuty kazali zjeść złodziejowi 40 bananów, by sprowokować jego organizm do "oddania" naszyjnika, który połknął.

Dwie osoby zginęły, a dwie trafiły do szpitala w wyniku zderzenia w sobotę rano Toyoty Yaris z Ładą Samara na drodze krajowej numer 1 w Bielsku-Białej. W Wielkopolsce zginęły dwie osoby w wypadku auta osobowego z autokarem.

Amerykańska rakieta nośna Delta z przeznaczonym do zbadania północnej strefy polarnej Marsa próbnikiem Phoenix pomyślnie wystartowała w środę z kosmodromu na przylądku Canaveral na Florydzie. Będzie szukać życia na czerwonej planecie

Pasażerowie metra w niemieckiej stolicy niedługo spędzą czas na peronach z dźwiękami Mozarta albo Bacha w tle. Ma to przepędzić przestępców i dealerów z stacji metra w Berlinie.

Chwilę grozy przeżyli żołnierze polsko-amerykańskiego konwoju, którzy zostali ostrzelani przez nieznanych sprawców w Afganistanie. Na szczęście żaden z wojskowych nie został ranny.

Wypijesz alkohol, nie uruchomisz auta. Specjalny system zamontowany w samochodach marki Nissan zweryfikuje trzeźwość kierowców. Jeśli wyczuje alkohol, nie pozwoli uruchomić auta.

To jeden z zatrzymanych przez CBA w aferze gruntowej mężczyzn naprowadził śledczych na trop Andrzeja Leppera - informuje "Wprost". Tygodnik dotarł do treści jednego z nagranych ukrytą kamerą filmów, który jest dowodem w śledztwie.

Premier Jarosław Kaczyński przerwał wypoczynek w Juracie i wrócił do stolicy. Jak się dowiedzieliśmy wczoraj późnym wieczorem zapadła decyzja o jego powrocie do Warszawy. Dziś na godz. 13 zwołano konferencję prasową premiera.

- Nie jesteśmy z UFO, jesteśmy normalni jak inni młodzi ludzie, nie chcemy nikomu wciskać kitu - mówią o sobie uczestnicy Przystanku Jezus.

Pierwszy dzień na Woodstocku zakończony. Koncerty w Kostrzynie nad Odrą, na których zagrało 16 zespołów, zakończyły się o piątej nad ranem.

Poseł i były trener Janusz Wójcik zwrócił się do prezesa Legii Warszawa o wydanie mu i jego partyjnej koleżance - Genowefie Wiśniowskiej darmowych karnetów na mecze Legii w sezonie 2007/2008.

Po zderzeniu dwóch ciężarówek poważnie utrudniony jest przejazd autostradą A4 z Opola do Wrocławia.