Najnowsze

Najnowsze

50 zarzutów usłyszał Rafał K. ps. Królik - jeden z szefów gangu specjalizującego się w kradzieżach luksusowych i dostawczych samochodów.

W Szczecinie trwają gorączkowe przygotowania do finału międzynarodowych regat The Tall Ships Races. Do portu wpłynęła już pierwsza, meksykańska, jednostka. W sumie będzie ponad sto żaglowców.

- Nasze finanse są jasne. Odwołamy się od orzeczenia PKW - powiedział w TVN24 Joachim Brudziński z PiS. Jego partii grozi utrata subwencji przez trzy lata a to aż 65 milionów złotych.

- Naruszyła pamięć o zmarłym - oskarżają Judy Hadan mieszkańcy Uniontown w amerykańskim Kentucky. Co zrobiła kobieta? Postawiła pomnik psu.

Nie wiesz, co robić latem? Nie masz pomysłu, jak spędzić ostatnie tygodnie wakacji? Nie poddawaj się nudzie - przygoda czeka dosłownie za rogiem. Tvn24.pl podpowiada, jak ekscytująco można spędzić lato w mieście.

IPN bada, czy wiceminister sprawiedliwości Andrzej Kryże popełnił w latach 70. i 80. jako sędzia zbrodnię komunistyczną. W prowadzonych procesach politycznych skazał m.in. obecnego wicemarszałka Sejmu.

- MSZ czeka przegląd kadr i dostosowanie do panujących warunków - zapowiedział w TVN24 wiceminister spraw zagranicznych Paweł Kowal. Zaznaczał jednocześnie, że nie może być mowy o czystce.

Na ślub zabrali swoją drugą miłość - rowery górskie. Para z Moskwy wzgardziła limuzyną i postanowiła spędzić dzień swojego ślubu tak, jak lubią najbardziej...

Zmarła półtoraroczna Weronika, która trafiła do łódzkiego szpitala po zatruciu narkotykiem. Lekarze nie wykluczają, że morfinę mogła wyssać z mlekiem matki.

Jadący bez świateł ulicami Poznania opel zderzył się z radiowozem, uderzył w latarnię i stanął w płomieniach. Trzy osoby, w tym dwoje policjantów, z ciężkimi obrażeniami trafiło do szpitala.

Uzbrojeni w pomidory i jajka przeciwko konfliktowi izraelsko-palestyńskiemu. Lewicowi aktywiści z Izraela ostrzelali północną Gazę jadalną amunicją.

Dzielna rodzinka ze Springfield na dużym ekranie nie traci formy. I choć być może ilość fajerwerków i gagów na centymetr taśmy filmowej jest czasem męcząca, ogląda się to świetnie. Dziś film wchodzi do polskich kin.