Najnowsze

Najnowsze

Monachium to bez wątpienia narodowa stolica piwa, natomiast Hofbräuhaus to jej rezydencja. „Kraina szczęśliwości” piwoszy z całego świata ma już 400 lat!

Większość niemieckich gazet przedrukowało dziś okładkę "Wprostu", niektórzy politycy mówią, że są nią zniesmaczeni, ale sama kanclerz Merkel w ogóle się na ten temat nie wypowiada.

"F-16 precz z Poznania", "F-16 albo my" - z takimi hasłami na drogę dojazdową do lotniczej bazy w Krzesinach wyszli mieszkańcy okolicznych dzielnic Poznania. Niosą trumnę "dla pierwszej ofiary śmiertelnej wojskowego samolotu" i żądają jednego - przeniesienia bazy dalej od miasta.

Hugh Hefner ostatecznie zaakceptował scenariusz do filmu o swoim życiu. Projekt ma ukazać nie tylko życie Hefnera jako potentata branży erotycznej, ale również jako filantropa i dobroczyńcy.

Tysiące Peruwiańczyków i turystów z zagranicy, a wśród nich Bill Gates, przyjechało do inkaskiego miasta Cuzco, by podziwiać obchody Święta Słońca.

Janusz Kochanowski stwierdził w TOK FM, że zaproszenie na spotkanie poznacza, że Jarosław Kaczyński nie wyklucza jego pośrednictwa w rozmowach z pielęgniarkami.

Klub LPR złożył już u marszałka Sejmu wniosek o powołanie komisji śledczej do spraw działalności spółki Larchmont Capital należącej do Marka Dochnala.

Premier mówi o pikniku przed jego kancelaria i o tym, że niezjedzenie kolacji to jeszcze nie głodówka, a opozycja komentuje. - Dziwię się, że używa takiego języka, który stawia go w trudnej sytuacji negocjacyjnej - ocenia poseł PO Bronisław Komorowski.

Telegramy wysłane z Titanica, dziennik kobiety, która przeżyła katastrofę, pamiątkowe zdjęcia i karty pocztowe - to tylko niektóre rzeczy związane z najsłynniejszym transatlantykiem, które zostaną wystawione na sprzedaż w nowojorskim domu aukcyjnym Christie's.

Pasażerowie, którzy od wczorajszego poranka oczekiwali na odlot i na własny koszt spędzili noc we Wrocławiu, ok. 8.50 odlecieli w końcu do Londynu.

To nie partyjna reklamówka choć tytuł i liczba bohaterów kojarzą się jednoznacznie. "Bolek i Lolek. Prawi i Sprawiedliwi" - to nowa książeczka o przygodach chłopców, których przed laty stworzył Władysław Nehrebecki.