Najnowsze

Najnowsze

Jeszcze nie gwałci - przynajmniej na razie tak daleko się nie posunął. Ale się obnaża i dotyka dziewczynki w miejsca intymne - ostrzega "Kurier Szczeciński"

Na nowatorski pomysł wpadły zakonnice z Jastrzębia Zdroju - aby wymodlić łaski postanowiły wykorzystać internet.

Uaktywnił się wulkan Bulusan w środkowych Filipinach. Chmury popiołu buchają na wysokość aż pięciu kilometrów.

Z Krakowa do Kamerunu wyjeżdża misja humanitarna Stowarzyszenia Lekarze Nadziei. Ośmiu uczestników misji oprócz pomocy potrzebującym, wiozą także leki i sprzęt medyczny – informuje „Dziennik Polski”

- Premier zaproponował mi tekę ministra rolnictwa dwa dni temu. Nie wahałem się - zdradza w magazynie "24 godziny" w TVN24 Wojciech Mojzesowicz. Nowy minister rolnictwa nie miałby nic przeciwko temu, żeby miejsce Samoobrony zajął PSL.

Do końca sierpnia powinny do ubezpieczonych trafić informacje o stanie indywidualnych kont emerytalnych. ZUS, z przeszło rocznym opóźnieniem rozpoczyna wysyłkę 11 mln swoich klientów - 11 mln - pisze "Gazeta Prawna"

W przedstawieniu "Triumf Woli" o rzezi stolicy podczas Powstania Warszawskiego opowie znany reżyser teatralny Jan Klata. Premiera 1 sierpnia o północy.

Dziewięć powstańczych wierszy znalazło się na najnowszej płycie Agi Zaryan "Umiera piękno". To w większości liryczne utwory, które mają odczarować podręcznikowy obraz Powstania, pokazać je od strony ludzkiej.

Zanieczyszczone strzykawki, które mogły przyczynić się nawet do śmierci pacjenta trafiły do co najmniej 150 odbiorców w Polsce - donosi "Dziennik". Jak dotąd nie wiadomo czy ktoś ucierpiał. Według prokuratury problem dotyczy tylko jednego szpitala.

!4-latek bawiący się się z kolegami o mały włos nie stracił życia, gdy zaczął wrzucać do ogniska pociski. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii

"Wizyty u weterynarza i prześladowania. Być gejem w czasach Kaczyńskich" - zatytułował artykuł o życiu homoseksualistów w dzisiejszej Polsce największy włoski dziennik "Corriere della Sera".

Pociąg pospieszny wcale nie oznacza "szybki". Ci którzy podróżują na trasie, na przykład z Przemyśla do Świnoujścia wiedzą, że trasę 800 km można pokonać w 17 godzin. To i tak dobry wynik...

Wtorek, 31 lipca, 21:00Jak najmniej polityki jak najwięcej pracy na rzecz polskiej wsi. Tak nowy minister rolnictwa Wojciech Mojzesowicz opisał w magazynie 24 godziny przyszłość swojego resortu. Minister Mojzesowicz zamierza współpracować z tymi politykami którym zależy na losie rolników. Do popracia rządu namawia działaczy samoobrony, nie wyklucza nawet współpracy z PSL.

Podłogę budynku sądu w Pruszczu Gdańskim wypełnia rakotwórczy ksylamit. Ministerstwu Sprawiedliwości grożą z tego powodu pozwy ze strony sędziów, którzy mogą domagać się odszkodowań za pracę w szkodliwych warunkach.

W czerwcu 1989 roku rodzice zabrali mnie na wczasy w Bułgarii. Pociągiem! Wtedy najbardziej podobała mi się podróż - trzy dni w bezpośrednim pociągu sypialnym Warszawa-Warna. Po latach najbardziej podoba mi się to, że wówczas na miejscu wszyscy patrzyli na nas jak na kosmitów.

- Ten program jest bardzo kontrowersyjny z etycznego punktu widzenia, ale liczba potencjalnych dawców, po jego wyświetleniu radykalnie wzrosła - Janusz Kochanowski zastanawia się nad emisją "Wielkiego Dawcy" w Polsce i pisze w tej sprawie do ministra zdrowia.

Stowarzyszenia Prokuratorów RP nie przekroczyło uprawnień publikując w "Gazecie Wyborczej" apel o nieupolitycznienie prokuratury - uznała Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie i odmówiła wszczęcia śledztwa.