Najnowsze

Najnowsze

Poniedziałek, 30 lipca, 21:00Podejrzenia wobec Andrzeja Leppera są bardzo poważne - powiedział w TVN 24 rzecznik rządu Jan Dziedziczak. Dodał, że premier wahał się, czy podjąć kroki wobec Andrzeja Leppera.

- Opozycja ciągle z nienawiścią atakuje rządzących, a europosłowie obmawiają Polskę - ocenił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Józef Michalik podczas homilii odprawianej na spotkaniu Rodziny Radia Maryja.

Koalicjanci nie chcą wcześniejszych wyborów, ale też nie boją się ich. W "Magazynie 24 godziny" politycy PiS, Samoobrony i LPR zapewniali, że wspólne rządzenie ma sens, a wcześniejsze wybory to nieodpowiedzialność.

- Buldożery ruszają w Dolinie Rospudy w środę - zapowiada rząd. - Nic podobnego - twierdzi Komisja Europejska. Na wszelki wypadek nad Rospudę przybywają przeciwni budowie ekolodzy i jej zwolennicy - augustowianie.

Ruszyła pierwsza w Polsce pralnio - kawiarnia. Pranie się pierze, a jego właściciele popijają w tym czasie kawę i nawiązują znajomości. Tak łączy się przyjemne z pożytecznym.

Wicepremier Przemysław Gosiewski w "Faktach" TVN odrzucił trzy, przedstawione dziś warunki LiS. Od ich spełnienia Liga i Samoobrona uzależniają dalsze rozmowy z PiS o koalicji.

Warszawskie MZA szuka kobiet, które mogłyby prowadzić autobusy. Kierowców brakuje, bo mężczyźni wyjechali na Wyspy. -To żadna strata, kobiety są lepsze - oceniają niektórzy specjaliści.

Szycie szkolnych mundurków idzie pełną para - za 35 dni setki tysięcy uczniów ruszy do szkół i każdy z nich powinien być odpowiednio ubrany. Już teraz jednak wiadomo, że mundurków dal wszystkich nie starczy.

O zastrzeleniu kolejnego z koreańskich zakładników poinformowali afgańscy porywacze. Jeśli informacja się potwierdzi, oznaczać to będzie, że dwóch spośród 23 porwanych Koreańczyków nie żyje.

160 polskich zabytków zostanie odnowionych za pieniądze ze środków unijnych. Na ich renowację Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego udało się zdobyć 100 mln złotych.

- Nie uciekniemy przed przyspieszonymi wyborami. Ja opowiadam się za wiosną - mówi prezydent Lech Kaczyński w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

Sandra Lewandowska płynąca po parkiecie w dostojnym walcu, szalejący w quickstepie Krzysztof Bosak - to wszystko będzie można obejrzeć już we wrześniu w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". TVN24.pl jako pierwszy publikuje skład czołowego programu TVN.

Jedzie śmieciara. Wielka ciężarówa pełna śmieci. Wszyscy z drogi. Śmieciara z westchnieniem dwunastu ton stali i odpadków staje po kolejny ładunek. Z tyłu wozu zeskakują... dwie młode kobitki, podciągają śmietnik, naciskają guzik, rach-ciach i jadą dalej. W szoferce był trzeci Aniołek MPO Rzym. Taki obrazek widziałem dwa lata temu we Włoszech i mnie zamurowało. Za rok pewnie to obejrzę w Polsce.

- Dopóki PiS nie spełni naszych dzisiejszych warunków kadrowych nie będzie rozmów między koalicjantami - powiedział tvn24.pl Radosław Parda, sekretarz generalny LPR. - Traktuję słowa Pardy, jako subtelne zerwanie tej koalicji – skomentował Adam Lipiński z PiS.