Najnowsze

Najnowsze

Pierwszy dzień na Woodstocku zakończony. Koncerty w Kostrzynie nad Odrą, na których zagrało 16 zespołów, zakończyły się o piątej nad ranem.

Poseł i były trener Janusz Wójcik zwrócił się do prezesa Legii Warszawa o wydanie mu i jego partyjnej koleżance - Genowefie Wiśniowskiej darmowych karnetów na mecze Legii w sezonie 2007/2008.

Po zderzeniu dwóch ciężarówek poważnie utrudniony jest przejazd autostradą A4 z Opola do Wrocławia.

Skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka złożyła Wanda Gąsior, emerytka z Nowej Huty, której sąd kazał przeprosić Zbigniewa Wassermanna za nazwanie go "oszustem".

Wprawdzie liderzy Samoobrony odgrażają się, że po niedzielnej Radzie Krajowej ministrowie odejdą z resortów, to jednak przygotowali unik. Anna Kalata i Andrzej Aumiller wzięli urlopy, więc nie będą mogli się podać do dymisji.

Tak naprawdę nie wiadomo, jaki jest status obozu rządzącego i czy jest koalicja, czy też już jej nie ma - pisze w "Naszym Dzienniku" Jan Maria Jackowski.

Na Wiejskiej Legia Warszawa ma zagorzałych kibiców z Samoobrony. Poseł Janusz Wójcik i wicemarszałek Sejmu Genowefa Wiśniowska planowali dopingować stołecznych piłkarzy przez cały sezon - za darmo, bo nie chcieli płacić za bilety. Wójcikowi się udało, Wiśniowska karnetu od Legii nie otrzymała.

Prezesi spółdzielni mieszkaniowych utrudniają lokatorom wykup mieszkań za grosze. Szukają kruczków prawnych, żądają dodatkowych opłat i bzdurnych dokumentów, żeby nie oddawać ludziom tego, co do nich należy.

Zgodnie z wymogami Unii Europejskiej górale hodujący owce, muszą przejść specjalne szkolenie z łapania i dojenia owiec. Szkolenie zakończone będzie egzaminem.

W najbliższym locie wahadłowca Endeavour weźmie udział Barbara Morgan. Astronautka była zmienniczką Christy McAuliffe z załogi tragicznej misji Challangera w 1985 roku. Prom wyleci z jednodniowym opóźnieniem - 8 sierpnia.

Panie, róbcie miejsce w szafie, panowie szykujcie portfele. Po ubrania Giorgio Armaniego nie trzeba już będzie jeździć do Londynu czy Berlina. Włoski guru mody otwiera swój sklep w Warszawie.

Coraz mniej pasażerów korzysta z lotniska na warszawskim Okęciu. Jest to konsekwencja bałaganu, fatalnie przygotowanego remontu, tłoku i niemiłej obsługi - pisze "Życie Warszawy"

Coraz mniej pasażerów korzysta z lotniska na warszawskim Okęciu. Jest to konsekwencja bałaganu, fatalnie przygotowanego remontu, tłoku i niemiłej obsługi - pisze "Życie Warszawy".

Panie, róbcie miejsce w szafie, panowie szykujcie portfele. Po ubrania Giorgio Armaniego nie trzeba już będzie jeździć do Londynu czy Berlina. Włoski guru mody otwiera swój sklep w Warszawie.