Najnowsze

Najnowsze

Siedział w więzieniu, ale to nie przeszkodziło mu w kierowaniu narkotykowym gangiem. Bo Piotr P. ukrył w celi telefon komórkowy. Teraz stanie przed skierniewickim sądem.

Wielkie gwiazdy muzyki, przygrywające wystrojonym łaniom na wybiegu. W internecie ruszył kanał Tommy'ego Hilfigera łączący światy estrady i mody. Cel: promocja marki odzieżowej.

Feliks W. przekroczył uprawnienia i nie dopełnił obowiązków - ocenił IPN i postawił prokuratorowi, który oskarżał w 1965 r. w procesie w tzw. "aferze mięsnej" zarzuty. W sprawie zapadł wyrok śmierci.

- Przychodzi tu nie tylko z posłuszeństwa, lecz również z radości - tak mówi o swoim następcy abp Tadeusz Gocłowski. Abp Sławoj Leszek Głódź został dziś oficjalnie nominowany na gdańskiego metropolitę.

Internauci na tropie prawdziwej przyczyny awarii prądu w Szczecinie. Energetycy twierdzą, że winę za katastrofę ponoszą warunki atmosferyczne. Jednak film nadesłany przez naszego internautę na Kontakt TVN24 ukazuje szczeciński blackout w zupełnie innym świetle.

Śmiertelny wypadek na trasie Polkowice - Nowa Sól. W zderzeniu Skody z Jaguarem zginęła pasażerka Skody. Zdjęcie z miejsca wypadku przesłał na skrzynkę Kontakt TVN24 internauta Andrzej.

2,6 miliona Polaków cierpi na zaburzenia erekcji, leczy je - pięć procent. Wiedza o antykoncepcji leży. Pary nie rozmawiają o "tych sprawach". Chce to zmienić kampania społeczna "Seks to zdrowie. Dbajmy o nie!". Jej twórcy ogłaszają konkurs na plakat.

Rodzina Kuleszowów - repatriantów z Rosji - mieszka w Polsce od ośmiu lat. Niedawno cała siódemka trafiła do aresztu deportacyjnego. W poniedziałek sąd zwolnił matkę i pięcioro dzieci, ale ojciec i pełnoletni syn zostali za kratkami. Rodzina nie może się z tym pogodzić i rozpoczęła głodówkę.

Główny Inspektor Farmaceutyczny po raz kolejny wstrzymał sprzedaż w całym kraju leku o nazwie Corhydron 100. Powodem tej decyzji było zgłoszenie powikłań u dwuletniego dziecka, które wystąpiły m.in. po zażyciu tego leku. O rozporządzeniu GIF poinformował nas internauta, pisząc na skrzynkę Kontakt TVN24.

Twórca Konfederacji Polski Niepodległej Leszek Moczulski jest kłamcą lustracyjnym - orzekł Sąd Najwyższy, potwierdzając tym samym wcześniejszy wyrok Sądu Lustracyjnego. Oznacza to, że 78-letni Moczulski nie może przez 10 lat pełnić funkcji publicznych.

Zbigniew Chlebowski (PO) złożył w prokuraturze doniesienie w sprawie niegospodarności zarządu TVP. Podstawą wniosku jest utajniony raport z audytu Telewizji Publicznej, w którym - zdaniem polityka PO - jest mowa o "ogromnych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu TVP".

- Nie jestem biskupem dyżurnym Radia Maryja - powiedział nowo mianowany metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź. Nominacja nowego arcybiskupa podzieliła wiernych. Sam abp Głódź zapewnia, że pragnie kontynuować dzieło poprzednika.

Do ceremonii ropoczęcia Igrzysk Olimpijskich pozostało zaledwie 113 dni, a przed Chińczykami jeszcze wiele do zrobienia. Reporter TVN24 sprawdził, jak wygląda chińska stolica na kilka miesięcy przed wielkim świętem.

Władze klubu PO postanowiły nie wyciągać żadnych konsekwencji wobec Janusza Palikota. Poseł nie został zawieszony, nie ma też zakazu wypowiadania się publicznie. - Umówiliśmy się, że nie będzie poruszał tematu zdrowia prezydenta - oświadczył szef klubu Zbigniew Chlebowski.

Kamera 23-letniego Fadela Shana pracowała do końca. Na nagraniu agencji Reuters widać, jak stojący w oddali czołg namierza samochód operatora, a później strzela. Kilka sekund później obraz urywa się.

Na nocnych dyżurach okradała przychodnię, w której sama pracowała. Sopocka policja zatrzymała 34-letnią lekarkę, która kilkadziesiąt razy obrabowała kasę placówki.

To nieładnie pogrywać z cudzym nazwiskiem, ale tym razem ta zasada nie obowiązuje, bo sam zainteresowany ją zniósł. Palikot. Janusz Palikot. Ten z którym koty drze cały PiS i nie tylko on.