Zniszczył młotkiem samochód byłej partnerki. "Zauważył ją z innym mężczyzną"

Autor:
pk//rzw
Źródło:
tvn24.pl Łódź
Mężczyzna z zazdrości zniszczył samochód swojej byłej partnerce
Mężczyzna z zazdrości zniszczył samochód swojej byłej partnerce TVN24
wideo 2/5
TVN24Mężczyzna z zazdrości zniszczył samochód swojej byłej partnerce

46-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego (województwo łódzkie) z zazdrości zniszczył młotkiem samochód swojej byłej partnerki. Piotrkowianin miał ją zauważyć z innym mężczyzną. W chwili zatrzymania przez policję miał niemal cztery promile alkoholu w organizmie. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Około godziny 4 nad ranem dyżurny piotrkowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z osiedli mężczyzna uszkodził pojazd, wybijając szyby oraz niszcząc karoserię, a także groził kobiecie zgłaszającej interwencję. - Patrol, który pojechał na miejsce, ustalił, że reakcja mężczyzny była spowodowana zazdrością o byłą partnerkę. Wandal przed przybyciem patrolu oddalił się w głąb osiedla - opowiada starszy aspirant Izabela Gajewska z policji w Piotrkowie.

46-latek z zazdrości zniszczył młotkiem samochód swojej byłej partnerkiPolicja Piotrków Trybunalski

Czytaj też: "Z zemsty" rysował samochody na parkingu, w tym nieoznakowany radiowóz

Cztery promile i młotek w ręku

Policjanci zaczęli poszukiwania sprawcy uszkodzenia samochodu. Kilkanaście minut później pod jednym z balkonów zauważyli skulonego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. - W ręce trzymał młotek, którego użył do wybicia szyb w pojeździe. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 46-latek ma blisko cztery promile alkoholu w organizmie - relacjonuje Gajewska. I zapowiada, że 46-latek usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia i gróźb karalnych.

Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

Czytaj też: Przed domem ukochanej zobaczył nieznany samochód, chwycił za siekierę. Auto należało do mechanika

46-latek zniszczył z zazdrości samochód swojej partnerki

Autor:pk//rzw

Źródło: tvn24.pl Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Policja Piotrków Trybunalski

Pozostałe wiadomości