Pędził McLarenem po remontowanym odcinku A1

Autor:
pk/
tam
Źródło:
tvn24.pl Łódź
Pędził McLarenem po remontowanym odcinku A1
Pędził McLarenem po remontowanym odcinku A1
wideo 2/7
Pędził mclarenem po remontowanym odcinku A1

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie) zatrzymali kierowcę McLarena, który przekroczył o 89 kilometrów na godzinę prędkość na remontowanym odcinku autostrady A1, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 kilometrów na godzinę. 29-latek został ukarany mandatem, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

Do zdarzenia doszło w czwartek (22 września) na autostradzie A1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. - Po godzinie 20 policjanci z piotrkowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę McLarena, który na autostradzie A1, na wysokości miejscowości Gąski, przekroczył dozwoloną prędkość o 89 kilometrów na godzinę - relacjonuje st. asp. Izabela Gajewska z policji w Piotrkowie Trybunalskim. Dodaje: - W miejscu, gdzie jest ograniczenie prędkości do 70 kilometrów na godzinę mężczyzna miał na liczniku 159 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenie 29-latek otrzymał mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych oraz 15 punktów karnych.

Czytaj też: Stał na motocyklu, nie trzymał kierownicy. Tak jechał przed radiowozem

Pędził McLarenem remontowanym odcinkiem A1Policja Piotrków Trybunalski

"Nie zauważył znaków, myślał, że jak autostrada to można szybko jechać"

29-latek przyjął mandat i w rozmowie z policjantami miał wyjaśnić, że nie zauważył znaków mówiących o ograniczeniu prędkości. - Kierowca tłumaczył funkcjonariuszom, że kiedy nie zauważył znaków, myślał, że jak to jest autostrada to można szybko jechać - przekazuje Gajewska.

Pędził McLarenem po remontowanym odcinku A1Policja Piotrków Trybunalski
Policjanci zatrzymali kierowcę mclarena pod Piotrkowem Trybunalskim
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/ tam

Źródło: tvn24.pl Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Policja Piotrków Trybunalski

Pozostałe wiadomości