TVN24 | Łódź

Zderzenie dwóch ciężarówek pod Radomskiem. Drogę blokuje przewrócona naczepa, z której wysypały się odpady

TVN24 | Łódź

Autor:
pk/gp
Źródło:
TVN24 Łódź
Zderzenie dwóch ciężarówek pod Radomskiem
Zderzenie dwóch ciężarówek pod RadomskiemStraż Pożarna w Radomsku
wideo 2/3
Straż Pożarna w RadomskuZderzenie dwóch ciężarówek pod Radomskiem

Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch ciężarówek na drodze wojewódzkiej 484 w Gałkowicach Starych w powiecie Radomszczańskim (woj. łódzkie). Droga z Bełchatowa do Kamieńska jest całkowicie zablokowana. Na jezdni leży naczepa, z której wysypały się odpady.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 5. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jeden z kierowców zaczął zwalniać, żeby skręcić w lewo. Drugi najprawdopodobniej nie wyhamował i wjechał na tył poprzedzającej ciężarówki. - W wyniku zdarzenia jedna z ciężarówek przewróciła się na bok i z naczepy wysypał się na drogę ładunek. Do szpitala przewieziony został jeden z kierowców, na szczęście nie doznał poważnych obrażeń - przekazała aspirant Agnieszka Kropisz z Policji w Radomsku. Dodała, że sprawca wypadku zostanie ukarany mandatem.

Zderzenie dwóch ciężarówek pod RadomskiemDo zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Gałkowice StareStraż Pożarna w Radomsku

Czytaj też: Zderzenie trzech pojazdów na A1, jedna osoba nie żyje

Droga zablokowana

Agnieszka Kropisz z Policji w Radomsku, poinformowała, że droga wojewódzka 484 z Bełchatowa do Kamieńska może być zablokowana w miejscu wypadku kilka godzin. Policjanci wprowadzili objazdy. - Przy zjeździe z drogi krajowej numer 1, policjanci kierują ruch przez miejscowość Włodzimierz. Od strony Bełchatowa, na wysokości miejscowości Kalisko kierowcy muszą jechać na Piotrków Trybunalski, Kleszczów lub Bełchatów - przekazała policjantka.

Zderzenie dwóch ciężarówek pod RadomskiemDo zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Gałkowice StareStraż Pożarna w Radomsku

Na miejsce wypadku jedzie specjalny dźwig, który podniesie przewróconą naczepę ciężarówki. Cały czas służby usuwają też odpady, które wysypały się na drogę.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DW 484Do zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Gałkowice Stare

Autor:pk/gp

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Straż Pożarna w Radomsku

Pozostałe wiadomości