Na A1 ciężarówka wpadła w poślizg, uderzyła w bariery i stanęła w poprzek drogi

Aktualizacja:
Autor:
pk/gp
Źródło:
tvn24.pl
Ciężarówka wpadła w poślizg i przyblokowała autostradę A1
Ciężarówka wpadła w poślizg i przyblokowała autostradę A1GDDKiA w Łodzi
wideo 2/3
GDDKiA w ŁodziCiężarówka wpadła w poślizg i przyblokowała autostradę A1

Zakończyły się utrudnienia na autostradzie A1, pomiędzy węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zachód (Łódzkie). Przed południem - na 341 kilometrze drogi w kierunku Katowic samochód ciężarowy wpadł w poślizg, uderzył w bariery i stanął w poprzek.

Do zdarzenia doszło przed południem na 341 kilometrze autostrady A1 w kierunku Katowic - pomiędzy węzłami Tuszyn i Piotrków Trybunalski Zachód.

Ciężarówka wpadła w poślizg i przyblokowała autostradę A1GDDKiA w Łodzi

Wpadł w poślizg i uderzył w bariery

Jak przekazał nam rzecznik łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski - samochód ciężarowy wpadł w poślizg, uderzył w przydrożne bariery i stanął w poprzek drogi. - Droga była przyblokowana, policja, która była na miejscu - pojedynczo przepuszczała samochody pasem rozdziału. Po godzinie 14 na miejsce przyjechał holownik, który usunął pojazd z drogi - przekazał Zalewski.

Ciężarówka wpadła w poślizg i przyblokowała autostradę A1GDDKiA w Łodzi

Autostrada przejezdna

Rzecznik łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski, poinformował nas przed godziną 15, że autostrada A1 w kierunku Katowic została udrożniona. - Kierowcy jadący w kierunku południowym mogą już jechać autostradą bez problemów. Mimo to apelujemy, żeby dostosowali prędkość do warunków panujących na drodze - od rana pada śnieg i warunki do jazdy są trudne. Kierowcy noga z gazu - zaapelował Maciej Zalewski.

Utrudnienia na autostradzie A1
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: GDDKiA w Łodzi

Pozostałe wiadomości