Autobus śmiertelnie potrącił rowerzystkę

Autor:
pk/gp
Źródło:
tvn24.pl Łódź
Potrącenie rowerzystki pod Piotrkowem
Potrącenie rowerzystki pod PiotrkowemPolicja Piotrków Trybunalski
wideo 2/3
Policja Piotrków TrybunalskiPotrącenie rowerzystki pod Piotrkowem

52-letnia rowerzystka zginęła potrącona przez autobus na drodze krajowej 91 w miejscowości Niechcice pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim i Radomskiem (województwo łódzkie). Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 6:54, na drodze krajowej 91 w miejscowości Niechcice pomiędzy Radomskiem i Piotrkowem Trybunalskim.

Potrącenie rowerzystki pod Piotrkowem Tryb.Policja nie wyklucza że do potrącenia kobiety doszło podczas manewru wyprzedzaniaPolicja Piotrków Trybunalski

- Przed godziną 7 doszło do potrącenia rowerzystki przez autobus. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Obecnie na DK 91 w miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo - poinformowała nas kilka minut po godzinie 8 starszy aspirant Izabela Gajewska z policji w Piotrkowie Trybunalskim. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem 57-letni mężczyzna nie zachował należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania i doprowadził do potrącenia rowerzystki. 52-letnia mieszkanka powiatu piotrkowskiego poniosła śmierć na miejscu - dodała policjantka.

Potrącenie rowerzystki pod PiotrkowemPolicja Piotrków Trybunalski

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Potrącenie rowerzystki pod Piotrkowem Trybunalskim.

Autor:pk/gp

Źródło: tvn24.pl Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Policja Piotrków Trybunalski

Pozostałe wiadomości