TVN24 | Łódź

Zrobił zdjęcie kobiecie, która przebierała się na basenie. Grozi mu do pięciu lat więzienia

TVN24 | Łódź

Autor:
bż/
tam
Źródło:
TVN24 Łódź
O sprawie poinformowali funkcjonariusze z komendy miejskiej w Łodzi
O sprawie poinformowali funkcjonariusze z komendy miejskiej w ŁodziGoogle Maps, TVN24 Łódź
wideo 2/3
TVN24 ŁódźO sprawie poinformowali funkcjonariusze z komendy miejskiej

Młoda kobieta, przebierająca się na terenie jednego z łódzkich basenów, zauważyła rękę z telefonem komórkowym wystającą spod ścianki sąsiedniej przebieralni. Okazało się, że znajdujący się tam mężczyzna zrobił jej zdjęcie. O sprawie została poinformowana ochrona i policja. 25-latkowi grozi teraz do pięciu lat więzienia. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 22 stycznia. Młoda kobieta poszła do przebieralni i tam - jak przekazuje młodszy inpsektor Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi - zauważyła wystającą z sąsiedniego boksu rękę z telefonem komórkowym.

- Kobieta ubrała się i poczekała przed drzwiami tego pomieszczenia. Kiedy wyszedł stamtąd mężczyzna, zapytała dlaczego zrobił jej zdjęcie. 25-latek nie odpowiedział i tylko się zaśmiał - przekazuje policjantka.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Zarzuty

Pokrzywdzona 20-latka zaalarmowała ochronę i policję.

- Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze, 25-letni łodzianin przyznał się do winy, lecz nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania - przekazuje Sowińska.

Policjanci zabezpieczyli telefon mężczyzny, a potem przewieźli go do komisariatu, gdzie przedstawili mu zarzut utrwalenia wizerunku nagiej osoby. Za to przestępstwo grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna nie był wcześniej karany.

O sprawie poinformowała łódzka komenda miejska

Autor:bż/ tam

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości