TVN24 | Łódź

Sześciolatek potrącony przez hulajnogę w Łodzi. Policja szuka świadków

TVN24 | Łódź

Autor:
pk/gp
Źródło:
TVN24 Łódź
Sześciolatek potrącony przez hulajnogę
Sześciolatek potrącony przez hulajnogęPolicja w Łodzi
wideo 2/3
Policja w ŁodziSześciolatek potrącony przez hulajnogę

Łódzcy policjanci poszukują świadków, którzy widzieli moment potrącenia przez hulajnogę elektryczną sześcioletniego chłopca. Dziecko z urazem głowy trafiło do szpitala. Kierujący jednośladem 30-letni łodzianin był trzeźwy.

Aspirant Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki przekazuje, że do wypadku doszło w poniedziałek około 7.35 przy ulicy Piotrkowskiej 192 w Łodzi: - Z ustaleń policjantów wynika, że 30-latek kierujący hulajnogą elektryczną, poruszał się chodnikiem i w niewyjaśnionych okolicznościach potrącił sześcioletnie dziecko, które upadło i z urazem głowy zostało przewiezione do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 30-latek był trzeźwy. Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia, w tym miejscu nie ma kamer monitoringu.

Sześciolatek potrącony przez hulajnogęPolicja w Łodzi

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Sześciolatek potrącony przez hulajnogę przebywa obecnie w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jak poinformował Adam Czerwiński, rzecznik placówki, życiu dziecka nic nie zagraża.

Sześciolatek został potrącony przez hulajnogę Policja w Łodzi

Apel policji

Łódzcy policjanci apelują do wszystkich osób poruszających się hulajnogami, aby jadąc chodnikiem, zachowywali szczególną ostrożność. Przypominają również, że na chodnikach piesi, a w szczególności dzieci, mają pierwszeństwo.

Do wypadku doszło przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi

Autor:pk/gp

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Policja w Łodzi

Pozostałe wiadomości