Łódź. Wjechał porsche w przystanek. "Pięć dni miałem ten samochód". Nowe nagranie z wypadku

Autor:
pk/tok
Źródło:
tvn24.pl
Wjechał porsche w przystanek. Miał mieć auto od pięciu dni
Wjechał porsche w przystanek. Miał mieć auto od pięciu dniAxiomatic White Fb / Tik Tok
wideo 2/5
Axiomatic White Fb / Tik TokWjechał porsche w przystanek. Miał mieć auto od pięciu dni

Policjanci z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w ruchu drogowym wyjaśniają okoliczności wypadku, w wyniku którego porsche zderzyło się ze skodą i wjechało w przystanek autobusowy na ulicy Spornej w Łodzi. Publikujemy nowy film nagrany przez mieszkańca, na którym widać prawdopodobnie kierowcę luksusowego pojazdu, który oświadcza, że samochód miał od pięciu dni.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 10.30 na skrzyżowaniu ulic Brackiej i Spornej w Łodzi. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 28-letnia kobieta jadąca ulicą Sporną od Wojska Polskiego podczas skrętu w lewo w ulicę Bracką zderzyła się z jadącym z naprzeciwka porsche.

Na nagraniu z miejskich kamer widać, że rozpędzone porsche zjeżdża na chodnik i sunie przez kilkanaście metrów bokiem. Potem ścina kosz na śmieci i wjeżdża w wiatę przystanku autobusowego. Siła zderzenia jest tak duża, że uderzone elementy są wyrywane z ziemi. Przedstawiciele straży miejskiej, którzy obserwowali przebieg zdarzenia, podkreślają, że szczęśliwie na drodze porsche nie znaleźli się piesi.

Zderzyły się dwa samochody. Porsche wjechało w przystanekKM PSP w Łodzi/LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Łódź. Kierowca porsche miał je od pięciu dni

Za kierownicą porsche siedział 38-letni mężczyzna. W momencie zdarzenia jechał z młodszym o cztery lata pasażerem. Obaj kilkanaście minut po zdarzeniu trafili do szpitala.

Za zgodą autora publikujemy film, na którym słychać wypowiedź prawdopodobnie właściciela luksusowego samochodu, który przyznaje, że auto miał od pięciu dni.

“Pięć dni k**wa miałem ten samochód” - słyszymy na nagraniu.

Wjechał porsche w przystanek. Miał mieć auto od pięciu dni
Wjechał porsche w przystanek. Miał mieć auto od pięciu dniAxiomatic White Fb / Tik Tok

Chociaż policjanci nie potwierdzają, że słowa te wypowiedział właściciel porsche, na początku słychać, jak ten sam mężczyzna przedstawia się strażakom jako kierujący autem.

Wypadek porsche w Łodzi. Policja: jest za wcześnie, żeby wskazywać winnego

- Sprawą zajmuje się Wydział Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym. Obecnie jest za wcześnie, żeby wskazywać winnego tego zdarzenia, trwają czynności w tej sprawie. Po ich zakończeniu policjanci wskażą, kto jest sprawcą wypadku - poinformowała nas młodszy aspirant Jadwiga Czyż z wydziału ruchu drogowego komendy miejskiej w Łodzi.

Zderzyły się dwa samochody. Porsche ścięło wiatę przystankowąKM PSP w Łodzi
Do zdarzenia doszło w Łodzi
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/tok

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KM PSP w Łodzi/LDZ Zmotoryzowani Łodzianie

Pozostałe wiadomości