Łódź

Ciała trzech mężczyzn w kamienicy. "Mogli zatruć się alkoholem"

Łódź

Ciała trzech osób w kamienicy
TVN 24 ŁódźDo tragedii doszło przy ul. Barlickiego w Żychlinie

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci trzech mężczyzn z Żychlina (woj. łódzkie). Ich zwłoki znaleziono w środę w jednej z kamienic. - Nie wykluczamy, że mogli zatruć się alkoholem - informują tvn24.pl funkcjonariusze.

O tym, że w jednej z kamienic dzieje się coś złego, służby zaalarmowała pracownica pomocy społecznej, która przyszła odwiedzić swojego podopiecznego.

- Przed południem zawiadomiła nas, że nie może dostać się do jednego z mieszkań - informuje podkom. Paweł Witczak z kutnowskiej komendy policji.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zadecydowali, że wejdą do mieszkania siłą. Przy sforsowaniu drzwi pomogli strażacy.

- W mieszkaniu znaleźliśmy zwłoki dwóch mężczyzn. Niedługo potem okazało się, że w innym pomieszczeniu tego samego budynku leży ciało trzeciej osoby - dodaje podkom. Witczak.

Zatrucie?

Zmarli mieli 55, 48 i 68 lat. Na ich ciałach nie znaleziono żadnych obrażeń. Służby początkowo podejrzewały, że mężczyźni zatruli się tlenkiem węgla. Po przeprowadzeniu badań okazało się jednak, że przyczyna dramatu jest inna.

- Nie wykluczamy, że mężczyźni mogli pić wcześniej razem alkohol. Dlatego prawdopodobną przyczyną ich zgonu mogło być zatrucie - mówi Paweł Witczak.

Lekarz wykluczył udział osób trzecich.

Autor: bż / Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Google Street View

Pozostałe wiadomości