"Miejsce ojca jest za barem". Bill Murray barmanem w restauracji syna

TVN24


Bill Murray po raz kolejny stanie za barem - donoszą amerykańskie media. W najbliższy weekend gwiazda takich dzieł "Broken Flowers" czy "Między słowami" będzie obsługiwać gości nowej restauracji swojego syna na nowojorskim Brooklynie.

To nie pierwszy raz, gdy Murray pomoże swojemu synowi w biznesie. Podczas festiwalu SXSW w 2010 roku aktor spontanicznie zaczął serwować alkohol w barze Homera Murraya - Shangri-L w Austin.

Tequilla pod kontrolą aktora

Homer, syn Billa, żartował w rozmowie z "Eater NY", że "miejsce ojca jest za barem". Jednak sama informacja nie jest już żartem. W nadchodzący weekend, goście jego nowej restauracji mogą liczyć, że ich barowe zamówienie zrealizuje gwiazda Hollywood.

- Chcemy, żeby ludzie się dobrze bawili - mówił Homer Murray, który na Brooklynie otwiera właśnie nową restaurację 21 Greenpoint. Wcześniej razem ze swoim wspólnikiem Sydem Silverem w tym miejscu prowadzili lokal o nazwie River Styx.

- Zrobiliśmy ją ładniejszą, odnowiliśmy salę dla gości. Zrobiliśmy nowy bar i unowocześniliśmy kuchnię - powiedział Homer Murray.

Chociaż za kartę drinków odpowiedzialny jest Steve McClure, to można się spodziewać, że 65-letni aktor przejmie kontrolę nad butelkami tequilli - podaje "Time Out New York".

Autor: tmw/kk / Źródło: NME.com, ABC News