Nie żyje Felicite Tomlinson. Influencerka miała 18 lat

TVN24

Felicite była popularną influencerką
wideo 2/4

Przyczyną śmierci siostry Louisa z One Direction było zatrzymanie akcji serca. Dziewczyna zmarła w swoim mieszkaniu w Londynie.

Przedstawiciel londyńskiej policji poinformował, że 13 marca do domu Felicite została wezwana policja. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce, stwierdzono zgon 18-latki.

Felicite Tomlinson obserwowało 1,5 mln ludzi

Felicite była bardzo popularna w mediach społecznościowych: jej profil na Instagramie obserwowało blisko 1,5 miliona użytkowników. 18-latka promowała w nim zdrowy tryb życia. Tomlinson zajmowała się także projektowaniem ubrań, miała własną markę Fizzy.

Muzyk One Direction odwołał występ

Louis Tomlison, po otrzymaniu wiadomości o śmierci siostry, odwołał piątkowy występ w programie telewizyjnym.

Wyrazy współczucia przekazał muzykowi James Corden, brytyjski aktor i gospodarz amerykańskiego talk-show „The Late Show with James Corden”.

"Tak niewiarygodnie smutna informacja. Louis, nie jesteś sam. Wiele osób jest z tobą i twoją rodziną" - czytamy we wpisie.

W mediach społecznościowych pojawiły się także liczne komentarze fanów, w których wyrażają współczucie dla rodziny piosenkarza.

"Taka piękna, taka kochana. Felicite, spoczywaj w pokoju. Moje serce jest teraz z rodziną Tomlinsonów" - czytamy w jednym z wpisów.

"Posyłam moją miłość, modlitwę i kondolencje. Niech dusza Felicite spoczywa w spokoju" - czytamy w kolejnym.

Nagła śmierć nastolatki nie jest pierwszą tragedią w rodzinie gwiazdy One Direction. Pod koniec 2016 roku na białaczkę zmarła matka muzyka.

Autor: dp//mro / Źródło: Guardian