Kultura i styl

Z kościoła na wybiegi. Jak Polka zaczęła pracę dla Victoria's Secret

Kultura i styl

Z kościoła na światowe wybiegi
Dzień Dobry TVNZosia Nowak o początkach swojej kariery

24-letnia Zosia Nowak, posługująca się w branży pseudonimem Zo, zaledwie trzy lata temu zaczęła karierę modelki, a już ma się czym pochwalić. Współpracowała z marką Victoria's Secret, zrobiła kampanię dla Calvina Kleina, a jej zdjęcia zdobiły międzynarodowe magazyny. O swoich początkach opowiadała w Dzień Dobry TVN.

Jak powiedziała pochodząca z Gniezna Zosia Nowak, została odkryta trzy lata temu w kościele. - Kiedy jeszcze studiowałam, dostałam wiadomość na Facebooku od dziewczyny z Gniezna, która była z tej samej parafii. Napisała, że jestem przepiękną dziewczyną i powinnam spróbować swoich sił w modelingu - mówiła modelka. Jak wyjaśniła, dziewczyna nie miała pojęcia o tej branży. - Zapytała, czy może wysłać moje zdjęcia do kilku agencji. Odzew był natychmiastowy - powiedziała.

Kontrakt z Victoria's Secret

We wrześniu zeszłego roku rozpoczęła współpracę z Victoria's Secret. Została gwiazdą kampanii Victoria's Secret Pink, dedykowanej młodszym klientkom bieliźnianej marki. Jak powiedziała w Dzień Dobry TVN, angaż w Victoria’s Secret był dla niej zaskoczeniem. - Sam fakt, że zaprosili mnie na casting i chcieli mnie poznać, był czymś wielkim i bardzo się stresowałam - mówiła.

Zosia Nowak wzięła udział w kampaniach m.in. Calvina Kleina, Ochnik, Mohito, Reserved. Znalazła się na okładkach międzynarodowych takich magazynów jak Vogue, Cosmopolitan, Harper's Bazaar.

Zobacz więcej na stronie Dzień Dobry TVN

Autor: js/ja / Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości