Kultura i styl

Kapelusz Olejnik, lekcja z Kraśką, kolacja z Gessler i wiele więcej. Gwiazdy TVN dla WOŚP

Kultura i styl

Aktualizacja:
Gwiazdy TVN i TVN24 aktywnie włączyły się w aukcje WOŚPTVN 24
wideo 2/22

Lekcja jazdy konnej z Piotrem Kraśko, książki dziennikarzy TVN24, kolacja z Magdą Gessler, słynny kapelusz Moniki Olejnik czy wyścig z Katarzyną Zdanowicz. Między innymi takie atrakcje znalazły się wśród aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w które zaangażowały się gwiazdy TVN i TVN24. Znani i lubiani chcą w ten sposób pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w zbieraniu pieniędzy na sprzęt medyczny.

- Jednoczymy ludzi od 25 lat. To jest ten cel ponadmedyczny, który udało się najpiękniej chyba osiągnąć - mówi Jerzy Owsiak.

W tym roku bardzo aktywnie w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy włączyli się dziennikarze i gwiazdy kanałów TVN. Wylicytować można spotkania z gwiazdami, zaproszenia na plany produkcji serialowych oraz do studiów stacji. Wiele gwiazd TVN przekazało na rzecz WOŚP bardzo osobiste przedmioty.

Prezenty od gwiazd TVN 24 na aukcjach WOŚPTVN 24

Sobota pracująca z Marcinem Mellerem

Marcin Meller - dziennikarz, publicysta, wydawca i autor książek - bardzo pracowicie spędza soboty. Rano prowadzi "Dzień Dobry TVN", a później jest gospodarzem programu "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24. Do towarzyszenia sobie w tak pracowitym dniu Meller zaprasza osobę, która wygra aukcję WOŚP.

Sobota z Marcinem Mellerem | WOŚP

Zbiór rozmów z onkologami

Dziennikarka TVN24 Joanna Kryńska zaoferowała książkę swojego autorstwa "Onkolodzy. Walka na śmierć i życie" wraz z dedykacją. Jest to publikacja, którą dziennikarka wspólnie napisała z mężem Tomaszem Marcem (reporter TVN24). "Onkolodzy. Walka na śmierć i życie" jest dla każdego: i chorego, i zdrowego. Składa się wywiadów z lekarzami onkologami, którzy codziennie stają oko w oko z jednym z najtrudniejszych medycznych wyzwań. Odpowiadają pacjentom na pytania, których nikt nie chce usłyszeć. Dziennikarzom TVN24 opowiedzieli między innymi, czy sami boją się raka, czy da się oswoić ze śmiercią i jak rozkłada się ją na raty. I co robią, żeby nie zwariować.

Zbiór rozmów z onkologami | WOŚP

Słynny kapelusz Moniki Olejnik

Dziennikarka i publicystka Monika Olejnik znana jest z ostrych pytań, które zadaje w "Kropce nad i" w TVN24. Jest także miłośniczką mody i odważnych stylizacji.

Kocha buty i kapelusze. Im bardziej widowiskowe, tym lepsze. Ten kapelusz zdobił jej głowę na Balu dziennikarzy w 2015 roku. Wywołał sporo zamieszania. Teraz to dzieło sztuki może ozdobić głowę osoby, która wygra aukcję. Stroik zaprojektowała Anna Dello Russo, naczelna japońskiego Vogue’a.

Kapelusz Moniki Olejnik | WOŚP

Wyścig z Katarzyną Zdanowicz

Przedmiotem aukcji jest wyścig samochodowy z Katarzyną Zdanowicz: dziennikarka i prowadząca program "Polska i Świat" TVN24 w jednym aucie, zwycięzca licytacji w drugim. Wyścig odbędzie się na torze rallycrossowym w Toruniu pod okiem mistrza Polski Marcina Gagackiego. Katarzyna Zdanowicz to dziennikarka TVN24, ale poza telewizją ma inną pasję: wyścigi samochodowe oraz gokartowe.

Wyścig z Katarzyną Zdanowicz | WOŚP

Urodzinowy zegarek TVN24 od Brygidy Grysiak

Brygida dostała ten zegarek z okazji 10. urodzin TVN24, ponieważ w TVN24 pracuje od początku istnienia stacji. Marka: Festina. Seria: limitowana. Na tarczy logo TVN24. Jako że po godzinach Brygida pisze książki, do zegarka dołącza kilka z nich. Chętnie je podpisze i przekaże osobiście jeśli wylicytuje je ktoś z Warszawy.

Zegarek od Brygidy Grysiak | WOŚP

Piotr Kraśko zaprasza na lekcję jazdy konnej

Lekcja odbyłaby się Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie na Mazurach. Dla zwycięzcy licytacji zapewniony będzie dowolny koń ze stadniny. Oferta jest skierowana do debiutantów oraz fascynatów jeździectwa.

Jedyne co należy zabrać ze sobą na lekcje to bryczesy i buty do jazdy konnej (chociaż w przypadku butów stadnina będzie w stanie pomóc). Termin dostosowany będzie do oczekiwań zwycięzcy, ale na pewno najlepiej będzie jeśli zrobi się trochę cieplej i będzie można jeździć na dworze. Lekcja dla osoby pełnoletniej będzie trwała dwie godziny.

Lekcja jazdy konnej z Piotrem Kraśko | WOŚP

Poranek z Martą Kuligowską

Marta Kuligowska, twarz programu "Wstajesz i wiesz" TVN24 zaprasza do licytacji wizyty w studio najpopularniejszego programu porannego telewizji informacyjnych w Polsce. Dziennikarka opowie o swojej pracy i osobiście oprowadzi gościa po studiach telewizji TVN24. Trzeba będzie tylko wstać wcześnie rano, więc to oferta dla skowronków.

Poranek z Martą Kuligowską | WOŚP

Zaproszenie od Andrzeja Morozowskiego

Publicysta TVN24 Andrzej Morozowski zaprasza do współpracy przy wydaniu programu "Tak jest". "W pakiecie" przeprowadzony w studiu wywiad, który zostanie nagrany i przekazany gościowi na pamiątkę.

Zaproszenie od Andrzeja Morozowskiego | WOŚP

Dwie nowe książki Jakuba Porady

Jakub Porada, prezenter TTV, przekazał dwie swoje najnowsze książki z autografem.

"Porada na Europę. Tanie podróżowanie" – kolejny przewodnik Porady, który doskonale potrafi wykorzystać każdą wolną chwilę na poznawanie świata. A do tego podpowiada, jak to zrobić, nie nadwyrężając budżetu. Tym razem odwiedzimy z Kubą Barcelonę, Ostrawę, Berlin, Brighton, Sztokholm, Medzilaborce, Hajdúszoboszló, Rzym, Dublin, Liverpool.

Bohaterem książki "Niezły numer, czyli dziewczyny w białych tenisówkach" jest z kolei popularna niegdyś gwiazda muzyki pop, która uparcie próbuje wrócić do pierwszej ligi, ale bez rezultatu. W rodzinnym mieście, do którego powraca, odnajduje zapomnianych przed laty kolegów stanowiących całkiem ciekawą galerię dziwaków, wykolejeńców i oryginałów. Proponuje im założenie kapeli, jak za czasów nastoletnich. Pomysł rodzi się w bólach, bo ekipa nie ma przekonania. Udaje im się nagrać piosenkę, która staje się przebojem.

Dwie książki Kuby Porady | WOŚP

Kolacja i zestaw książek od Mateusza Gesslera

Mateusz Gessler - kucharz i restaurator, właściciel restauracji Warszawa Wschodnia w Soho Factory oraz Ćmy w Hali Koszyki. Z wykształcenia projektant ogrodów, po godzinach entuzjasta motocykli i tatuaży. Autor książek kucharskich "Moja kuchnia polska" oraz "Smaki dzieciństwa". Jeden z jurorów programu kulinarnego "MasterChef Junior" spełni czyjeś marzenie o wyjątkowej kolacji.

Mateusz Gessler spełni czyjeś marzenie o wyjątkowej kolacji | WOŚP

Zaproszenie na plan "Milionerów"

Wiosną na antenę TVN powróci teleturniej "Milionerzy" z Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego. Program powraca w klasycznej i lubianej przez widzów formule. Wejście dla dwóch osób na nagrania programu to niezwykła okazja, aby usłyszeć na żywo legendarny zwrot "czy to twoja ostateczna odpowiedź?".

Zaproszenie na plan "Milionerów" | WOŚP

Jazda konna z Dagmarą Kaczmarek - Szałkow

Dagmara Kaczmarek – Szałkow, dziennikarka TVN24 prowadząca "Fakty po południu", poza pracą ma drugą pasję – konie. Jest ich wielbicielką od dziecka i od najmłodszych lat uprawia jazdę konną. Dagmara zaprasza na wspólną przejażdżkę w terenie. Miejsce: Stajnia nad Łąkami pod Warszawą. Termin do ustalenia.

Jazda konna z Dagmarą Kaczmarek - Szałkow | WOŚP

Suknia Mai Ostaszewskiej

Suknia została specjalnie zaprojektowana przez Tomasza Ossolińskiego przy okazji udziału Mai Ostaszewskiej w gali Europejskich Nagród Filmowych. Razem z Małgorzatą Szumowską i Michałem Englertem odebrała w niej Nagrodę Publiczności za film "Body/Ciało”. Suknia była noszona tylko raz podczas wrocławskiej gali.

Suknia od Mai Ostaszewskiej | WOŚP

Zaproszenie na plan "Drugiej szansy"

Wizyta na planie zdjęciowym "Drugiej szansy” to niezwykła okazja, aby obserwować aktorów przy pracy i zobaczyć kulisy powstawania hitowej produkcji TVN.

Zaproszenie na plan "Drugiej szansy" | WOŚP

Obraz albo kolacja u Magdy Gessler

Magda Gessler oddaje do licytacji wyjątkowy, bliski jej sercu obraz. Stworzony 10 lat temu portret kobiety jest bliski sercu autorki. Powstał specjalnie na jedną z wystaw Gessler, jednak malarka się z nim zżyła i postanowiła mieć go w swoim domu. Gessler zdecydowała się na rozstanie ze swoją pracą i przekazanie jej na licytację WOŚP.

Obraz autorstwa Magdy Gessler | WOŚP
Obraz lub kolacja z Magdą Gessler | WOŚP

Malarka, restauratorka, podróżniczka i jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN postanowiła przekazać na aukcję WOŚP jeszcze jedną ofertę. Jest nią kolacja dla czterech osób w towarzystwie samej Gessler w jej warszawskiej restauracji "U Fukiera".

Gwiazdy TVN i TVN24 dla WOŚPFakty po Południu / TVN24

Autor: tmw//rzw / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: WOŚP

Magazyny:
Raporty:
Pozostałe wiadomości