Nicole Kidman kupiła kapelusz Hugh Jackmana za 100 tys. dolarów. Aktor dziękuje: "Jesteś niesamowita"

Autor:
jdw//am
Źródło:
People, Guardian
Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie w filmie "Gorący temat"
Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie w filmie "Gorący temat"Monolith Films
wideo 2/4
Monolith FilmsNicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie w filmie "Gorący temat"

Po sobotnim przedstawieniu The Music Man w Winter Garden Theatre na Broadwayu zorganizowano charytatywną aukcję. Zgromadzoną publiczność zaskoczyła niezwykle szczodra oferta Nicole Kidman. Australijska aktorka wylicytowała kapelusz odtwórcy głównej roli w spektaklu, Hugh Jackmana, za 100 tysięcy dolarów (równowartość 447 tysięcy złotych).

"Hojność emanująca od #NicoleKidman pozostawia mnie bez słów! Jesteś niesamowita. Dziękuję za Twoją przyjaźń i wsparcie!" - napisał w niedzielę w mediach społecznościowych aktor. Do posta dołączył także krótkie wideo, nagrane podczas zorganizowanej 26 listopada aukcji, która ma wesprzeć fundusz organizacji Broadway Cares/Equity Fights Aids. 

Na filmie słychać, jak stojąc na scenie wraz z resztą teatralnej ekipy Jackman stara się namówić licytujących do składania kolejnych ofert. Wówczas z tyłu widowni dobiega głos Nicole Kidman, która przebiła poprzednią ofertę 19 tysięcy dolarów ponad pięciokrotnie. - Nicole, chcę tylko wyjaśnić, to nie są dolary australijskie (o mniejszej wartości od amerykańskich - red.) - zażartował aktor, po usłyszeniu zaproponowanej przez Kidman kwoty. 

Nicole Kidman wylicytowała kapelusz Hugh Jackmana

Aktorzy znają się od lat. Wspólnie wystąpili w filmie "Australia", a także współpracowali przy produkcji obu części serii "Happy Feet: Tupot małych stóp". - Znam Nicole od niemal 30 lat, pracowałem z nią. Mogę wam powiedzieć, że nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Jest jedną z najhojniejszych osób jakie znam - mówił ze sceny o Kidman aktor. - Jesteś piękną osobą. Kocham cię i dziękuję ci za twoją szczodrość - dodał, zwracając się bezpośrednio do aktorki. 

Jak zaznaczyła organizacja Broadway Cares w oświadczeniu cytowanym przez portal People, oferta Nicole Kidman jest największą, jaką do tej pory zaproponowano za pojedynczy przedmiot. Pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przeznaczone na "zapewnienie posiłków, lekarstw, opieki medycznej i nadziei tym, którzy żyją z HIV, AIDS czy COVID-19, lub zmagają się z innymi zagrażającymi życiu wyzwaniami".

Nicole Kidman i Hugh Jackman na premierze "Australia"Getty Images Entertainment

ZOBACZ TEŻ: Hugh Jackman bohaterem. Uratował ludzi przed utonięciem

Autor:jdw//am

Źródło: People, Guardian

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Entertainment

Pozostałe wiadomości