TVN24 | Kultura i styl

Malia Obama obchodzi 24. urodziny. Rodzice pochwalili się zdjęciami z córką

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
wac//am
Źródło:
People, Vanity Fair
Malia Obama podczas wizyty prezydenta USA na Kubie
Malia Obama podczas wizyty prezydenta USA na KubieReuters Archive
wideo 2/4
Reuters ArchiveMalia Obama podczas wizyty prezydenta USA na Kubie

Malia Obama, najstarsza córka amerykańskiej byłej pary prezydenckiej, skończyła 24 lata. Michelle i Barack Obamowie uczcili urodziny swojego najstarszego dziecka wpisami w mediach społecznościowych.

Michelle Obama zamieściła na Instagramie zdjęcie z małą Malią i złożyła życzenia córce z okazji urodzin oraz wszystkim Amerykanom z okazji Dnia Niepodległości, przypadającego tego samego dnia. "24 lata temu ten dzień stał się wyjątkowy, gdy twoja wspaniała dusza przybyła na świat. Jestem bardzo dumna z pięknej, opiekuńczej i zmotywowanej młodej kobiety, którą się stałaś. Bardzo cię kocham! Twoja mamusia" - napisała na Instagramie.

Jak odnotował magazyn "People", była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych w swojej autobiograficznej książce, "Becoming. Moja historia", opisała Malię jako "jedno z dwóch najdoskonalszych dzieci, jakie kiedykolwiek komukolwiek się urodziły".

ZOBACZ TEŻ: Z "czarnego getta" do Białego Domu. Stając się Michelle

Barack Obama również podzielił się zdjęciem sprzed lat, na której trzyma córkę na rękach. Jak dodał: "(...) zawsze będziesz moim dzieckiem. A ja zawsze będę tu, by cię podnieść" - napisał na Instagramie.

Malia Obama próbuje swoich sił w roli scenarzystki

24-letnia Malia Obama ukończyła studia na Uniwersytecie Harvarda w zeszłym roku i niedawno została zaangażowana przez aktora, producenta i scenarzystę Donalda Glovera do napisania scenariusza jego nowego serialu. Glover w rozmowie z "Vanity Fair" chwalił Obamę m.in. za zdolność koncentracji i ciężką pracę, jaką wykonuje: "Czuję, że jest po prostu kimś, kto wkrótce będzie robił naprawdę dobre rzeczy. Jej styl pisania jest świetny" - powiedział.

ZOBACZ TEŻ: Przy jego szpitalnym łóżku Biden składał pierwszą senacką przysięgę. Nie zabrakło go u boku ojca na inauguracji

Autor:wac//am

Źródło: People, Vanity Fair

Pozostałe wiadomości