Gwiazda "Chirurgów" wyprowadziła dzieci z płonącego domu. W pożarze zginęły jej zwierzaki

Autor:
kgo//am
Źródło:
Instagram/@caterinascorsone
Pasadena, USA
Pasadena, USA
pasadena

"Miałam ok. dwóch minut na wydostanie moich dzieci z budynku. Uciekliśmy, mając na sobie tylko buty" - tak w swoim nowym poście Caterina Scorsone relacjonuje pożar, który zniszczył jej dom. Gwiazda "Chirurgów" przekazała, że jej i trójce jej dzieci nic się nie stało, zginęły jednak ich cztery zwierzaki.

O pożarze swojego domu w Pasadenie Caterina Scorsone poinformowała w poście, który opublikowała na Instagramie 3 kwietnia. Aktorka dołączyła do niego zdjęcie pokazujące skalę zniszczeń wywołanych przez żywioł. Jak widać, ogień objął swoim zasięgiem całe uchwycone na fotografii pomieszczenie, które po jego ugaszeniu wyglądało jak pobojowisko. Scorsone nie uściśliła, kiedy dokładnie doszło do pożaru. Jak napisała było to "kilka miesięcy temu".

"Byłam w łazience i kończyłam szykować moje dzieci do spania, gdy dym zaczął przedostawać się do środka (...). Wyszłam na korytarz i zauważyłam rzekę czarnych smug, które wypełniały już dom" - wyjaśniła Scorsone we wpisie zamieszczonym na obserwowanym przez prawie 4 miliony użytkowników koncie. "Miałam ok. dwóch minut na wydostanie moich dzieci z budynku. Uciekliśmy, mając na sobie tylko buty. Ale udało nam się wydostać, za co jesteśmy wdzięczni" - dodała aktorka. Jak podaje CNN, troje dzieci Scorsone to: 3-letnia Lucky, 6-letnia Paloma i 10-letnia Eliza. Ojcem wszystkich dziewczynek jest jej były mąż, aktor Rob Giles.

W dalszej części wpisu gwiazda "Chirurgów" przekazała, że w pożarze zginęły niestety jej cztery zwierzaki. "Nadal zmagamy się z tą stratą, ale jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy je kochać" - zaznaczyła aktorka. Do wpisu dołączyła również zdjęcia zwierząt. Wynika z nich, że do rodziny należały trzy koty oraz pies.

Scorsone w swoim poście podziękowała również strażakom i sąsiadom, którzy pomagali jej oraz dzieciom bezpośrednio po pożarze. "To list z wyrazami miłości dla wszystkich niesamowitych ludzi, którzy zjawili się na miejscu" - podkreśliła aktorka.

ZOBACZ TEŻ: 92-letni Rupert Murdoch miał ożenić się po raz piąty. Zaręczyny zerwano po kilkunastu dniach

Caterina Scorsone - kim jest?

W ostatniej części postu Scorsone przekazała też podziękowania dla kolegów z planu "Chirurgów" oraz producenta serialu. Jak wyjaśniła, to oni wysłali jej i jej dzieciom ubrania oraz niezbędne rzeczy, po tym jak dużą część rodzinnego dobytku strawił ogień. Scorsone znana jest przede wszystkim właśnie z występów w "Chirurgach". W amerykańskim serialu o tematyce medycznej, emitowanym od 2005 roku na antenie stacji ABC, od kilkunastu lat wciela się w rolę dr Amelii Shepherd. 41-letnia obecnie aktorka występowała też w innych popularnych serialach, jak choćby "Castle" czy w "Mieście gniewu".

ZOBACZ TEŻ: Roberto Cavalli w wieku 82 lat został ojcem. Matką jest dużo młodsza modelka

Autor:kgo//am

Źródło: Instagram/@caterinascorsone

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości