Upadek Madonny na Brit Awards. Zaplątała się w pelerynę od Armaniego

Kultura i styl


Pechowy występ Madonny na gali rozdania nagród Brit Awards. Artystka w trakcie próby zerwania z ramion peleryny od Armaniego potknęła się na schodkach i upadła. "Dzięki za dobre życzenia. Wszystko ze mną w porządku" - skomentowała po występie swoją wpadkę.

Do upadku doszło w momencie, gdy jeden z tancerzy miał zerwać z ramion Madonny pelerynę zaprojektowaną przez Armaniego. Ta okazała się jednak zbyt mocno zawiązana. Po upadku Madonna nie przerwała występu i dokończyła swój koncert.

Pechowy występ

Upadek artystki wyglądał groźnie. Piosenkarka po pechowym występie szybko zapewniła swoich fanów, że nic poważnego się nie stało, a ona czuje się dobrze.

Madonna zrobiła to dodając na swoim koncie w serwisie Instagram zdjęcie projektu peleryny, z krótkim opisem sytuacji. "Moja piękna peleryna była związania zbyt mocno! Mnie nie zatrzyma jednak nic, a miłość naprawdę mnie podniosła. Dzięki za życzenia. Wszystko ze mną w porządku" - czytamy we wpisie artystki.

Armani hooked me up! My beautiful cape was tied too tight! But nothing can stop me and love really lifted me up! Thanks for your good wishes! I'm fine! #livingforloveZdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madonna (@madonna) 25 Lut, 2015 o 2:50 PST

Informacja o uincydencie szybko obiegła sieć. Internauci w serwisach społecznościowych komentują upadek gwiazdy. Część fanów podziwia artystkę, że po takim upadku dała radę się podnieść i dokończyć występ.

After what happened today at the Brits I respect and love @Madonna even more! a strong woman falls but delivers an exceptional performance!— Madonna's Worshiper (@m_worshiper) luty 26, 2015

Jednak wśród części widzów panuje przekonanie, że widowiskowy lot był zaplanowaną częścią show.

Co jeśli Madonna to zaplanowała zeby było o niej glosno?— laczunio (@laczeklarrego) luty 25, 2015

Autor: kl//tka / Źródło: tvn24.pl