TVN Meteo na żywo w internecie. Wejdź i zobacz, jak się zmieniliśmy

TVN24

Aktualizacja:
TVN MeteoOglądaj TVN Meteo w internecie

Projekt TVN Meteo zmienia się dla Ciebie i całkowicie przenosi się do internetu. Twoje ulubione programy możesz od teraz oglądać na żywo w internecie na tvnmeteo.pl - gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek potrzebujesz. Z nami będziesz gotowy na każdą pogodę. I to nie jedyna niespodzianka.

OGLĄDAJ TVN METEO NA ŻYWO W INTERNECIE

Twoje ulubione gwiazdy, m.in. Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska, Anna Dec i Tomek Wasilewski codziennie przekażą Ci porcję najświeższych informacji o tym, jaka będzie pogoda. Dodatkowo Tomasz Wasilewski co niedzielę zaprosi na 16-dniową, autorską prognozę pogody.

Z TVN Meteo pogoda już nigdy Cię nie zaskoczy, bo możesz nas oglądać na żywo w internecie. Znajdziesz tam zawsze aktualne prognozy pogody, informacje pogodowe dla kierowców, relacje reporterów, ciekawostki z kraju i ze świata oraz wiele innych. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Jak oglądać TVN Meteo w internecie?

Wejście do świata TVN Meteo jeszcze nigdy nie było tak proste - wystarczy telefon, komputer czy tablet. Wejdź na tvnmeteo.pl, kliknij przycisk "na żywo" i oglądaj wszędzie tam, gdzie potrzebujesz.

TVN Meteo zawsze pod ręką
TVN Meteo

Najbardziej społecznościowa pogoda

Już niedługo TVN Meteo zyska także nową aplikację na urządzenia mobilne. Znajdziesz tam nie tylko aktualne prognozy, informacje i dostęp do kanału na żywo, ale będziesz mógł także podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych.

Żeby aura już nigdy Cię nie zaskoczyła, śledź TVN Meteo na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

HGTV Home & Garden

Widzów TVN Meteo Active od 7 stycznia zapraszamy do nowej stacji HGTV Home & Garden. Kanał wprowadza w świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów i metamorfoz. To najpopularniejsza stacja lifestylowa w USA, a Polacy mogą ją oglądać jako pierwsi w Europie.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT HGTV HOME & GARDEN

Startuje kanał HGTV Home & Garden
HGTV Home & Garden

Źródło: TVN Meteo