Młodzi, zdolni i ogromnie popularni. Finałowy koncert Top Of The Top 2019

Kultura i styl

Roksana Węgiel śpiewająco zaprasza na Top of the Top Sopot Festival ("Fakty po południu" 10.08.2019)Fakty po południu
wideo 2/9

Występy wokalistek i wokalistów, którzy niedawno rozpoczęli karierę, ale już cieszą się ogromną popularnością wśród nastoletnich fanów, zakończą tegoroczną edycję Top Of The Top Sopot Festival.

KONCERT TRANSMITOWANY W SERWISIE PLAYER.PL>

Top of the Top Sopot Festival zamknie 16 sierpnia koncert Young Choice Awards.

Będą to występy wokalistek i wokalistów, których utwory notują miliony odsłon w internecie.

Wystąpią:

Roksana Węgiel Marcin Sójka Monika Lewczuk Agnieszka Adamczewska Natalia Zastępa Michał Szczygieł My3 4Dreamers Zuza Jabłońska Carla Fernandes AniKa Dąbrowska Viki Gabor Amelia Andryszczyk Magda Bereda Adamo Rudnik.

Koncert będzie można zobaczyć w serwisie player.pl.

CZYTAJ O TRZECIM DNIU FESTIWALU

Cztery koncertowe wieczory

Top Of The Top Sopot Festival to cztery wieczory wypełnione największymi gwiazdami i niezapomnianymi hitami, które zgromadziły 60 artystów, w tym 14 z zagranicy.

W od wtorku do czwartku odbyło się już pięć koncertów. Czwartkowy wieczór najpierw przebiegł pod hasłem "PRZEBOJE Z WINYLI", a następnie publiczność wysłuchała koncertu "PRZEBOJE WOLNEJ POLSKI".

Na scenie pojawili się między innymi: Wilki, Michał Szpak, Pectus z Kasią Popowską, Sławek Uniatowski, Skaldowie, Urszula, Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Brathanki i Halina Mlynkova, Jary Oddział Zamknięty, Golden Life i Aleksandra Gintrowska.

Autor: tmw/adso / Źródło: tvn24