TVN24 | Kultura i styl

Gwiazdy, znane przeboje, nowe aranżacje i muzyczne podziękowanie za 25 wspólnych lat. Trzeci dzień festiwalu

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
ads/adso
Źródło:
TVN24
Przygotowania do trzeciego dnia Top of The Top Sopot Festival. Relacja reporterów
Przygotowania do trzeciego dnia Top of The Top Sopot Festival. Relacja reporterówTVN24
wideo 2/13
TVN24Przygotowania do trzeciego dnia Top of The Top Sopot Festival. Relacja reporterów

Czwartek to ostatni dzień muzycznych wrażeń na festiwalu Top of the Top Sopot Festival. Koncert będzie jednocześnie podziękowaniem dla widzów TVN za 25 wspólnych lat. Na scenie wystąpi plejada gwiazd w towarzystwie orkiestry.

Zakończeniem muzycznych wrażeń będzie koncert trzeciego dnia festiwalu #Zawsze razem. Muzyczne podziękowanie. To jedno z wydarzeń, które składa się na obchody 25. jubileuszu stacji.

W trakcie dwóch części koncertu o nazwie "Jestem sobą" oraz "To jest Wasz czas" artyści zaprezentują znane utwory w nowych aranżacjach i odsłonach.

Z towarzystwem orkiestry wystąpią między innymi: Nosowska, Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Bem, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Markowski, Michał Szpak, Jan Borysewicz, Natalia Przybysz, Organek, Patrycja Markowska, Grubson, Ralph Kaminski, Igo, Mrozu, Kuba Badach, Margaret, Pectus, Mery Spolsky, Bovska, Loren Allred, Nick Sinckler, Mateusz Ziółko, Gooral, Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Początek o godzinie 20.

CZYTAJ WIĘCEJ: Top of the Top Sopot Festival 2022. Bursztynowy Słowik przyznany

Koniec muzycznych wrażeń, ale nie koniec festiwalu

Czwartek będzie ostatnim muzycznym dniem festiwalu, ale jeszcze nie jego zakończeniem. W piątek scenę przejmą najlepsi artyści komediowi i odbędzie się wieczór komediowy Comedy Fest.

Autor:ads/adso

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości