Laureat Oscara "Tenet" do obejrzenia na Playerze

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
Player
Player"Tenet" w Playerze

Najnowszy film Christophera Nolana "Tenet" dostał w tym roku Oscara za najlepsze efekty specjalne. Ten oraz inne uznane tytuły można obejrzeć na Playerze.

"Tenet" to widowiskowy film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. Agent CIA uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić ludzkość. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska wykraczającego poza czas realny. W rolach głównych: John David Washington, Robert Pattinson i Elizabeth Debicki.

Najnowsze dzieło Nolana zostało nagrodzone na tegorocznej gali rozdania Oscarów za najlepsze efekty specjalne. To już trzecia nagroda w tej kategorii dla filmu, nad którego produkcją czuwa Nolan. Wcześniej statuetkę za efekty zgarnęły "Incepcja" oraz "Interstellar".

"Tenet" oraz inne filmy znajdują się w "Kolekcji oscarowej" na Playerze, która zawiera nagradzane i nominowane tytuły z tego roku oraz lat poprzednich. Wśród nich m.in. "Sound of Metal", "Mulan", "Parasite", "Boże Ciało", "Emma", "1917", "Joker", "Billie Holiday" oraz wiele innych głośnych produkcji.

OGLĄDAJ FILMY Z "KOLEKCJI OSCAROWEJ" NA PLAYERZE >>>

Film "Tenet" dostępny jest w ofercie Player+. 

"Tenet" na PlayerzePlayer

Autor:red.

Źródło: Player

Źródło zdjęcia głównego: Player