TVN24 | Kultura i styl

17. urodziny "Szkła Kontaktowego". Specjalne wydanie programu

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
pp//now
Źródło:
TVN24
Tomasz Sianecki o specjalnym urodzinowym wydaniu "Szkła Kontaktowego"
Tomasz Sianecki o specjalnym urodzinowym wydaniu "Szkła Kontaktowego"TVN24
wideo 2/2
TVN24 Tomasz Sianecki o specjalnym urodzinowym wydaniu "Szkła Kontaktowego"

"Szkło Kontaktowe" obchodzi 17. urodziny. Z tej okazji we wtorek wyemitowane zostanie specjalne wydanie programu, którego gościem będzie lider AgroUnii Michał Kołodziejczak, laureat plebiscytu "Mistrz Riposty". - Stąd dzisiejsze wydanie programu niektórzy nazywają AgroSzkło - powiedział w TVN24 Tomasz Sianecki, jeden z prowadzących "Szkło Kontaktowe".

O szczegółach obchodów 17. urodzin "Szkła Kontaktowego" mówili we wtorek, w poranku "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Tomasz Sianecki i Tomasz Jachimek. 

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Tomasz Sianecki przekazał, że dziś zostanie wręczona statuetka dla Michała Kołodziejczaka za zwycięstwo w plebiscycie "Mistrz Riposty". - Stąd dzisiejsze wydanie programu niektórzy nazywają AgroSzkło - powiedział. Dodał, że w studiu towarzyszyć będą mu dziś Katarzyna Kasia i Katarzyna Kwiatkowska, a Michał Kołodziejczak ze względów pandemicznych będzie w studiu obok. - Na równych prawach komentatorskich pan Michał będzie zabierał głos, komentował swoje poczynania i poczynania swoich wrogów oraz przyjaciół. Mam nadzieję, że wyjdzie z butów polityka i stanie się na tę godzinę - między 22 a 23 - komentatorem - dodał Sianecki. 

Tomasz Jachimek opowiadał o książce "No i pogadali. 'Szkło Kontaktowe', gdy gasną kamery". - Ja pełniłem przy pracach nad tą książką rolę "spinacza". To są rozmowy przygotowane li tylko i wyłącznie z myślą o tejże publikacji. Wypowiadają się wszyscy prowadzący i komentatorzy "Szkła Kontaktowego", nasza producentka Dominika Sekielska, opowiadają troszeczkę o kulisach programu, o swoich przygodach zawodowych i o aktualnej sytuacji w Polsce. Jest co czytać - powiedział. 

Cała rozmowa z Tomaszem Sianeckim i Tomaszem Jachimkiem
Cała rozmowa z Tomaszem Sianeckim i Tomaszem JachimkiemTVN24

Pierwszy wydanie "Szkła Kontaktowego" wyemitowano 25 stycznia 2005 roku. Gospodarzem programu był Grzegorz Miecugow, któremu towarzyszył Krzysztof Daukszewicz.

Autor:pp//now

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24

Pozostałe wiadomości