TVN24 | Kultura i styl

Festiwal "Zdobywcy Fryderyków" w Szczecinku. W czwartek i piątek specjalne wydania "Szkła kontaktowego"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akw/adso
Źródło:
tvn24.pl
Szczecinek
SzczecinekTVN24
wideo 2/4
TVN24Szczecinek

Dwa dni muzycznej rozrywki i dziewięć gwiazd. W sobotę w Szczecinku ruszy festiwal "Zdobywcy Fryderyków", a w czwartek i piątek Tomasz Sianecki i Marek Przybylik prowadzą w mieście specjalne wydania "Szkła kontaktowego" TVN24.

Festiwal "Zdobywcy Fryderyków" odbędzie się na Placu Koncertowym przy ulicy Kołobrzeskiej w Szczecinku w dniach 2-3 lipca. Koncerty poprowadzi związana m.in. z grupą TVN dziennikarka muzyczna i członkini Akademii Fonograficznej Gabi Drzewiecka.

- Ideą festiwalu jest prezentacja w jednym miejscu artystów uhonorowanych przez rynek muzyczny statuetkami Fryderyka, ale również takich, którzy mają ogromny potencjał twórczy, wyznaczają nowe trendy, zdobywają wielomilionową publiczność w internecie - mówi organizator i producent wydarzenia Marcin Bachara.

W ciągu dwóch festiwalowych dni zagrają: Agnieszka Chylińska, Katarzyna Nosowska, Mery Spolsky, Mrozu, Ralph Kaminski, Vito Bambino, Malik Montana, Tymek oraz Smolasty .

SzczecinekMateriały Organizatora - Festiwal "Zdobywcy Fryderyków"

Wcześniej w Szczecinku gościć będą Tomasz Sianecki i Marek Przybylik, którzy w czwartek 30 czerwca i piątek 1 lipca prowadzą stamtąd specjalne wydanie "Szkła kontaktowego". Początek programu, tradycyjnie, o godzinie 22.

Autor:akw/adso

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały Organizatora - Festiwal "Zdobywcy Fryderyków"

Pozostałe wiadomości