Kultura i styl

Medialny baron i słynna modelka wezmą ślub

Kultura i styl


Rupert Murdoch się żeni po raz czwarty. Na łamach prasy ogłosił zaręczyny z amerykańską aktorką i byłą modelką Jerry Hall.

"Pan Rupert Murdoch, ojciec Prudence, Elisabeth, Lachlana, Jamesa, Grace i Chloe Murdoch oraz panna Jerry Hall, matka Elizabeth, Jamesa, Georgii i Gabriela Jaggerów, mają przyjemność ogłosić swoje zaręczyny" - brzmi ogłoszenie w towarzyskiej rubryce dziennika "The Times".

Związek Murdocha i Hall trwa od lata ubiegłego roku. Po raz pierwszy publicznie razem zostali zauważeni w październiku 2015 roku podczas meczu finałowego Mistrzostw Świata w Rugby, który rozegrały drużyny Nowej Zelandii i Australii w Londynie. "The Times" donosi, że para została sobie przedstawiona w Australii przez jedną z sióstr i siostrzenicę Murdocha, a do zaręczyn doszło w miniony weekend w Los Angeles, gdzie Murdoch i Hall brali udział w ceremonii wręczenia Złotych Globów. Rzecznik Murdocha oznajmił, że zakochani są "zachwyceni planowanym ślubem i podekscytowani wspólną przyszłością".

Bogacz i modelka

Urodzony w Australii Murdoch, który przyjął obywatelstwo USA w 1985 roku, rozwiódł się w 2013 roku ze swoją trzecią żoną Wendi Deng. Jerry Hall, znana głównie z międzynarodowej kariery modelki (jest jedną z najwyższych kobiet w branży), przez lata żyła z Mickiem Jaggerem, z którym ma czwórkę dzieci. Związek Hall z frontmanem The Rolling Stones zakończył się w 1999 roku.

Autor: tmw\mtom / Źródło: BBC, The Times

Pozostałe wiadomości