Z "House of Cards" do kontynuacji "Łowcy androidów". Będą też Ford i Gosling

ShutterstockRobin Wright zagra u boku Harrisona Forda i Ryana Goslinga

Robin Wright dołączy do Harrisona Forda i Ryana Goslinga w kontynuacji kultowego filmu "Łowca androidów" z 1982 roku - podaje magazyn "Variety".

Robin Wright, która znana jest przede wszystkim z roli Claire Underwood w serialowym hicie "House of Cards", dołączy do obsady kontynuacji "Łowcy androidów". Kontynuację kultowego dzieła wyreżyseruje Kanadyjczyk Dennis Villeneuve, nominowany do Oscara za "Pogorzelisko" (w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny"). Wright zagra m.in. u boku Harrisona Forda i Ryana Goslinga.

Ford powróci jako Deckard

Chociaż nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące postaci Wright i Goslinga, Ford powróci jako Rick Deckard - detektyw z Los Angeles, tropiciel replikantów (genetycznie wyprodukowanych klonów). Jak podaje "The Hollywood Reporter", ciągle spekuluje się na temat obsady dwóch ważnych ról żeńskich. Plan zdjęciowy rozpocznie się w lipcu, a do kin film ma trafić 12 stycznia 2018 roku. Za zdjęcia odpowiedzialny będzie znany operator Roger Deakins, który współpracował z Villeneuve przy "Pogorzelisku" oraz "Sicario". Producentem wykonawczym będzie Ridley Scott. Ma on też pomagać przy pisaniu scenariusza. Robin Wright na swoim koncie ma kilkadziesiąt ról filmowych, jednak największą popularność przyniosła jej rola Underwood w "House of Cards".

Autor: tmw/kk / Źródło: Variety, The Hollywood Reporter, The Guardian

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości