TVN24 | Kultura i styl

Nowy serial i niespodziewany gość w kadrze. "Różne dziwne rzeczy się dzieją"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
akr/kg
Źródło:
TVN24, TVN, Player.pl
Popławska o serialu "Szadź"
Popławska o serialu "Szadź"TVN24
wideo 2/4
TVN24Popławska o serialu "Szadź"

W fabule "jest zagadka z przeszłości, która po nitce do kłębka doprowadzi nas do jakichś tragicznych historii" - mówiła we "Wstajesz i wiesz" na antenie TVN24 aktorka Aleksandra Popławska, która wciela się w postać komisarz policji w nowym serialu "Szadź" produkcji Player Original. W trakcie rozmowy w kadrze pojawił się niespodziewany gość - kot aktorki, próbujący wydostać się z pokoju. Znać o sobie dały także inne zwierzęta. Artystka wyjaśniała, że mieszka na wsi, gdzie "różne dziwne rzeczy się dzieją".

"Szadź" to thriller z wątkiem kryminalnym w tle, którego akcja rozgrywa się w Opolu. W roli seryjnego mordercy prowadzącego podwójne życie pojawia się Maciej Stuhr. Premiera serialu już 30 kwietnia w serwisie Player.

"Jest zagadka z przeszłości"

Aktorka Aleksandra Popławska, która w produkcji wciela się w postać komisarz policji Agnieszkę Polkowską, we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 przyznała, że "postać grana przez Macieja Stuhra rzeczywiście jest mordercą i widz wie to od początku". Zaznaczyła, że nie wie tego jednak grana przez nią postać. Jak wyjaśniała, widz ma "śledzić to, jak Agnieszka Polkowska przeprowadza śledztwo".

TVN24
TVN24
Kot aktorki Aleksandry Popławskiej ostatecznie wyszedł z pokoju
Kot aktorki Aleksandry Popławskiej ostatecznie wyszedł z pokoju TVN24

Aktorka zdradziła, że w fabule serialu "jest zagadka z przeszłości, która po nitce do kłębka doprowadzi nas do jakichś tragicznych historii". - Jest to siedmioodcinkowy serial, w siódmym odcinku wszystko się wyjaśni - dodała.

Popławska wyjaśniła, że część zdjęć była realizowana w Opolu. - Bardzo miło zostaliśmy przez Opole przyjęci - mówiła. - Cześć zdjęć kręcona była w Warszawie i muszę przyznać, że też tutaj u mnie w Kampinosie, w tych dzikich lasach, kręciliśmy najbardziej brutalne sceny - mówiła.

Cała rozmowa z aktorką Aleksandrą Popławską
Cała rozmowa z aktorką Aleksandrą PopławskąTVN24

Jak zauważyła, "jest to serial kryminalno-obyczajowy". - Dlatego myślę, że tak zwane brutalne sceny będą bardziej oddziaływać na wyobraźnię widzów. Te rzeczy nie są pokazane bardzo, bardzo wprost. Jest to serial bezkrwawy - zapewniła. Jej zdaniem w serialu "dużo rzeczy działa na wyobraźnię widzów".

OGLĄDAJ W PLAYER.PL >>>

Premiera "Szadzi" już w kwietniu w serwisie PlayerTVN

"Szadź" od 30 kwietnia w serwisie Player

Premiera pierwszego odcinka serialu zaplanowana została na 30 kwietnia w płatnej ofercie Playera. 7 maja, gdy udostępniony zostanie drugi odcinek, pierwszy będzie dostępny w serwisie bezpłatnie.

W obsadzie znaleźli się także Bartosz Gelner, Cezary Łukasiewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno, Mirosław Zbrojewicz. Producentem jest Tomasz Blachnicki, producentem wykonawczym Michał Kwieciński i Akson Studio, reżyserem - Sławomir Fabicki oraz Maciej Bochniak, zaś autorem scenariusza - Paulina Murawska we współpracy z Igorem Brejdygantem i Michałem Godzicem. Autor zdjęć to Mikołaj Łebkowski. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska, kostiumy – Paweł Grabarczyk oraz Wanda Kowalska. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura. Zdjęcia powstawały w Opolu i Warszawie.

Autor:akr/kg

Źródło: TVN24, TVN, Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości