Kultura i styl

Dwie Polki, Kendall Jenner i stanik za 2 mln dol. Ostatnie szlify przed show Victoria's Secret

Kultura i styl


Trwają ostatnie przygotowania do pokazu Victoria’s Secret. Tegoroczne show marki bieliźniarskiej odbędzie się dziś wieczorem czasu nowojorskiego. Wśród aniołków zobaczymy dwie Polki. Wśród modelek zaproszonych do pokazu jest także Kendall Jenner, przyrodnia siostra Kim Kardashian.

Snapkod tvn24.pl. Zobacz tę i inne historie na Snapchacie!

Wielkie odliczanie do tegorocznego Victoria's Secret Fashion Show trwa. Pokaz po roku wraca do Nowego Jorku. W zeszłym sezonie piękne aniołki VS chodziły po wybiegu w Londynie. Impreza odbędzie się we wtorkowy wieczór 10 czasu nowojorskiego, ale w telewizji zostanie pokazana dopiero 8 grudnia.

Znane aniołki, dwie Polki i Kendall Jenner

Udział w pokazie to marzenie wielu modelek. Na wybiegu nie zabraknie dobrze znanych aniołów Victoria’s Secret, takich jak Adriana Lima, Alessandra Ambrosio czy Candice Swanepoel. Zaprezentują się również modelki, które do drużyny VS dołączyły dopiero w tym roku. To np. Elsa Hosk, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd czy Sara Sampaio.

Nowe modelki VSInstagram/victoriassecret

Najnowszą kolekcję bielizny Victoria’s Secret na nowojorskim wybiegu zaprezentują między innymi dwie Polki. We wtorkowym pokazie pójdą Monika Jagaciak i Magdalena Frąckowiak. Pierwsza z nich należy do oficjalnego grona aniołków marki, a tegoroczny pokaz Victoria’s Secret będzie piątym z jej udziałem. Magdalena Frąckowiak również nie jest debiutantką. Brała już udział w pokazach, ale oficjalnego tytułu aniołka VS jeszcze nie otrzymała.

Magdalena Frąckowiak podczas pokazu VSInstagram
Monika Jagaciak należy do grona aniołków VSInstagram

W tym roku do pokazu zostały zaproszone też dodatkowe modelki. Najbardziej znane nazwiska z listy należą do celebrytek Kendall Jenner i Gigi Hadid.

Na kilka godzin przed rozpoczęciem show trwają ostatnie próby i przygotowania. Dziewczyny nie próżnują i chętnie relacjonują w sieci wszystko, to co dzieje się na wybiegu i za kulisami.

rehearsal learning from one of the best @beeprinsloo #VSFashionShow2015 pic.twitter.com/VZDlA7IvJj— Kendall Jenner (@KendallJenner) listopad 10, 2015

rehearsal time with the babe @gigihadid she rocked it!! Couldn't be more proud #vsfashionshow Who is else is e… pic.twitter.com/0qOX4VhkX4— Josephine Skriver (@JosephinSkriver) listopad 10, 2015

The stage (we mean runway) is set! #VSFashionShow pic.twitter.com/q2oJamJ5VL— Victoria's Secret (@VictoriasSecret) listopad 9, 2015

The iconic #VSFashionShow jacket...get your own tomorrow. pic.twitter.com/HyQ120qWyZ— Victoria's Secret (@VictoriasSecret) listopad 10, 2015

Biustonosz za 2 miliony dolarów

Każdego roku marka Victoria’s Secret prezentuje nowy model Fantasy Bra. Wykonanie tegorocznego zajęło 685 godzin. Ekskluzywny biustonosz warty jest 2 miliony dolarów. Składa się z 18-karatowego złota i ponad 6,5 tysiąca kamieni szlachetnych: diamentów, różowych granatów, żółtych szafirów, niebieskich topazów.

Artyści na wybiegu

Tradycja pokazów sięga połowy lat 90. Wtedy supermodelki - zwane Aniołkami Victoria's Secret - zaczęły brać udział w pokazach mody, które wyglądają jak spektakularne show, podczas których odbywają się koncerty gwiazd.

W tym roku o oprawę muzyczną show zadbają wokalistki Ellie Goulding i Selena Gomez oraz zespół The Weekend. Pochodząca z Wielkiej Brytanii Goulding zajęła miejsce Rihanny, która odwołała występ na kilka dni przed prestiżowym pokazem. Barbadoska jako powód swojej rezygnacji podała konieczność pracy nad nowym albumem "Anti".

Autor: kl//rzw / Źródło: Victoria's Secret, tvn24.pl

Pozostałe wiadomości