Pitt i Jolie już "w bezpiecznej odległości"

twitter.com/MadameTussaudsFigury Ageliny i Brada postawiono w londyńskim muzeum w 2013 roku

Londyńskie muzeum figur woskowych Madame Tussaud rozdzieliło figury Angeliny Jolie i Brada Pitta. - Decyzja zapadła, gdy pojawiły się potwierdzone informacje o rozwodzie gwiazdorskiej pary - poinformowała rzeczniczka muzeum.

We wtorek adwokat Angeliny Jolie poinformował agencję Reutera, że aktorka w poniedziałek złożyła pozew rozwodowy. Jolie i Pitt byli ze sobą od 2004 roku. W 2014 roku złożyli przysięgę małżeńską podczas tajnej ceremonii w ich francuskiej posiadłości.

- Zareagowaliśmy szybko na wczorajszą informację o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta oraz ich planów rozwodowych. Odzwierciedliliśmy tę separację w formie atrakcji - powiedziała Nicole Fenner, rzeczniczka londyńskiego Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud.

- Figury pary, które zaprezentowane zostały w 2013 roku, zostały rozdzielone i pokazywane są w bezpiecznej i oddające szacunek odległości. Angelina Jolie stoi teraz w towarzystwie Nicole Kidman, a Brad Pitt umieszczony został obok swojego kilkukrotnego filmowego partnera - Morgana Freemana - dodała.

Rozwód stulecia

"Brangelina" - jak określano parę - stała się synonimem zawodowego sukcesu, zaangażowania społecznego oraz szczęśliwego życia rodzinnego. Jolie i Pitt w trakcie 12-letniego związku stali się jedną z najbardziej wpływowych par światowego show biznesu, nie tylko dzięki talentowi i urodzie. Para stanowiła dla wielu wzór małżeństwa, wolnego od intryg i skandali medialnych.

Jolie i Pitt angażowali się w różnego rodzaju działania związane z pomocą humanitarną. Obydwoje zostali Ambasadorami Dobrej Woli Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców.

Autor: tmw/jec / Źródło: Reuters

Źródło zdjęcia głównego: twitter.com/MadameTussauds

Raporty:
Pozostałe wiadomości