TVN24 | Kultura i styl

Halsey została matką. Płeć dziecka jest tajemnicą

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
tmw
Źródło:
CNN News, NME, tvn24.pl

Halsey, amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, poinformowała, że została mamą. Ojcem dziecka jest scenarzysta i producent filmowy Alev Aydin. "Zasilona miłością" - napisała w mediach społecznościowych autorka takich hitów jak "Ghost" oraz "Without You". 

Halsey, czyli Ashley Nicolette Frangipane, opublikowała w poniedziałkowy wieczór na Instagramie dwa zdjęcia, informując, że została mamą. Piosenkarka urodziła 14 lipca. Na jednej z fotografii widać 26-latkę, jej partnera, scenarzystę Aleva Aydina oraz noworodka. 

"Wdzięczność. Za najbardziej 'niezwykłe' i euforyczne narodziny. Zasilona miłością"- napisała szczęśliwa piosenkarka. 

Halsey zdecydowała, że nie będzie ujawniać płci noworodka. Artystka poinformowała, że dziecko otrzymało płciowo neutralne imiona: Ender Ridley. Będzie nosić nazwisko ojca. 

W komentarzach do zdjęcia pojawiły się słowa gratulacji od fanów oraz koleżanek i kolegów po fachu. Justin Timberlake, Olivia Rodrigo, Katy Perry czy Camilla Cabello, to niektóre gwiazdy, które komentowały informację o narodzinach dziecka Halsey. 

Zdobywcy Oscara odpowiedzialni za kolejny album

Jak przypomina portal NME, piosenkarka końcem czerwca zapowiedziała swoje czwarty studyjny album. "If I Can’t Have Love, I Want power" ma być kontynuacją tego, co fani usłyszeli na ubiegłorocznym krążku "Manic". 

Producentami nowego wydawnictwa zostali laureaci tegorocznego Oscara za muzykę do filmu "Co w duszy gra" - Atticus Ross i Trent Reznor. 

Halsey - jedna z najbardziej wpływowych osób na świecie według "Time'a"

Halsey debiutowała w 2015 roku albumem "Badlands", który w ciągu kilku miesięcy pokrył się podwójną platyną. W 2020 roku magazyn "Time" wymienił ją wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Hasley znana jest również ze swojej działalności charytatywnej. Angażuje się w kampanie, mające na celu zahamowanie liczby popełnianych samobójstw, angażuje się na rzecz ofiar przestępstw seksualnych oraz bierze udział w protestach związanych z walką z dyskryminacją rasową. 

Autor:tmw

Źródło: CNN News, NME, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego:  Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Pozostałe wiadomości