TVN24 | Kultura i styl

Ostatni sezon serialu "Chyłka – Oskarżenie" dostępny w Playerze. Komentarze Magdaleny Cieleckiej i Remigiusza Mroza

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
asty\mtom
Źródło:
TVN24
Remigiusz Mróz: to zakończenie jest klamrą, która spina całą historię
Remigiusz Mróz: to zakończenie jest klamrą, która spina całą historięTVN24
wideo 2/2
TVN24Remigiusz Mróz: to zakończenie jest klamrą, która spina całą historię

Aktorka Magdalena Cielecka i pisarz Remigiusz Mróz w rozmowie z Eweliną Witenberg zachęcają do oglądania piątego – ostatniego – sezonu serialu "Chyłka – Oskarżenie". Historię mecenas można śledzić w serwisie Player. - Wszystkie wątki zostaną tu pozamykane. To zakończenie jest klamrą, która spina całą historię – zapowiedział Remigiusz Mróz. - Domykamy historię naszego serialu, ale jednocześnie Chyłka wychodzi z tego zupełnie inna – zdradza Magdalena Cielecka.

Przez wiele lat mecenas Joanna Chyłka funkcjonowała wyłącznie w wyobraźni czytelników i czytelniczek książek Remigiusza Mroza – dzięki serialowi Playera od lat ma twarz Magdaleny Cieleckiej. Aktorka w rozmowie z Eweliną Witenberg podkreśliła, że finałowy sezon "jest bardzo gęsty". – Zarówno, jeśli chodzi o case kryminalny, który jest przerażający, bo dotyczy krzywdzenia dzieci i przypadkiem sięgającym w lata 80. przypadkiem bardzo niebezpiecznej gry, która jest prowadzona przez winnych – zdradziła.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

- Jednocześnie, równolegle jej życie staje na głowie, ponieważ Chyłka jest w ciąży, trochę nieoczekiwanie, więc zmienia ją to bardzo jako kobietę, zmienia jej sposób patrzenia na świat – dodała Cielecka. – Ona przechodzi jakąś przemianę i to się fajnie składa z ostatnim sezonem, bo wyhamowujemy i domykamy historię naszego serialu, ale jednocześnie Chyłka wychodzi z tego zupełnie inna – dodała.

Magdalena Cielecka: domykamy historię naszego serialu
Magdalena Cielecka: domykamy historię naszego serialuTVN24

Pisarz Remigiusz Mróz przyznał, że "każdy, kto obejrzał wcześniejsze sezony, będzie chciał zobaczyć, jak wygląda finał". – Wszystkie wątki zostaną tu pozamykane. To zakończenie jest klamrą, która spina całą historię – zapewnił. – Jeżeli ktoś nie widział poprzednich czterech sezonów, powinien to jak najszybciej nadrobić – dodał.

"Chyłka - Oskarżenie" dostępny w Playerze

W ostatnim sezonie serialu "Chyłka – Oskarżenie" mecenas Joanna Chyłka dochodzi do siebie po brutalnym ataku. Obowiązki jednak nie dają o sobie zapomnieć. Ksiądz Mieleszko dzwoni do prawniczki, by namówić ją do przyjęcia sprawy, która wydaje się być rozwiązana już od wielu lat.

OGLĄDAJ "CHYŁKA - OSKARŻENIE" W PLAYER.PL

Tesarewicz, działacz opozycji, odsiaduje wyrok za brutalne morderstwo czwórki dzieci. Mieleszko twierdzi, że mężczyzna jest niewinny i namawia Chyłkę, by pomogła wyciągnąć go z więzienia. Czy uda się wznowić śledztwo i znaleźć nowe dowody?

W tym samym czasie do kraju wraca Langer junior. W wyniku jego intryg sprawa, którą zajmuje się Chyłka, komplikuje się coraz bardziej. W niebezpieczeństwie znajduje się również Kordian. Niespodziewanie Oryński zostaje zatrzymany przez policję. Trafia do aresztu, gdzie już czeka na niego Siwowłosy.

Autor:asty\mtom

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Agnieszka K. Jurek/TVN

Pozostałe wiadomości