Kultura i styl

"Moi kumple z Oscarów". Świetne zdjęcia (i nazwiska) w relacji Borysa Szyca z Hollywood

Kultura i styl

Borys Szyc z gwiazdami Hollywood
Borys Szyc z gwiazdami Hollywoodtvn24
wideo 2/20

Borys Szyc był na gali razem z ekipą nominowanej do Oscara "Zimnej wojny". Film nie został nagrodzony, ale aktor i tak świetnie się bawił. Wydarzenie relacjonował na żywo w mediach społecznościowych. Z humorem i dystansem.

"Zimna wojna" walczyła o Oscary w trzech kategoriach: najlepszego filmu nieanglojęzycznego, za reżyserię oraz za zdjęcia. Film nie zdobył żadnej statuetki, ale - jak piszą fani aktora - Borys Szyc to "największy wygrany tej gali". Internautom najbardziej podobają się zdjęcia z Ramim Malkiem, Emmą Stone czy Bradleyem Cooperm.

Szyc z Hollywood: niesamowity wieczór

Odtwórca roli Lecha Kaczmarka w filmie Pawlikowskiego przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że chwile spędzone na oscarowej gali zapamięta do końca życia.

- Przykro nam, że nie mamy żadnej nagrody, natomiast spędziłem niesamowity wieczór (...) Słuchajcie, to jest niesamowite, że oni wszyscy ten film ("Zimna wojna"- red.) widzieli. Bardzo im się podobał. Emma Thompson, Amy Adams, ze wszystkimi mam tu zdjęcia - wyznał Borys Szyc.

"Moja ukochana ekipa"Instgram/@borys.szyc

Kumple Szyca z Oscarów

- Prosiłem Krystiana żeby się nie spóźniał, ale oczywiście! - mówi z kolei Szyc nagrywając Christian Bale'a. Na czerwony dywanie polski aktor zaprezentował się tuż po Lady Gadze: "Wchodzić na ściankę po Gadze - to całkiem miłe" - skomentował w na instastories.

ZOBACZ > Diament wart 30 milionów i łzy wzruszenia. Lady Gaga odebrała Oscara

Natomiast zdjęcia z największymi gwiazdami Hollywood polski aktor zatytułował "Moi Oscar buddies", czyli "Moi kumple z Oscarów".

Borys Szyc i laureat Oscara - Rami MalekInstgram/@borys.szyc
Borys Szyc i Bradley CooperInstagram / @borys.szyc
Borys Szyc i Emma StoneInstgram/@borys.szyc
Na czerwony dywan Borys Szyc wchodził tuż po Lady GadzeInstgram/@borys.szyc

ZOBACZ > Nasza relacja z nudnej gali wręczenia Oscarów oraz lista wszystkich nagrodzonych

Słuchajcie, to jest niesamowite, że oni wszyscy ten film widzieli. Bardzo im się podobał. Emma Thompson, Amy Adams, ze wszystkimi mam tu zdjęcia - (http://www.tvn24.pl)

spędziłem wieczór z ludźmi, którzy widzieli film "Zimna wojna" i to mówię o takich ludziach, jak Rami Malek, jak Queen Latifah, jak Mahershala Ali (http://www.tvn24.pl)

- Przykro nam, że nie mamy żadnej nagrody, natomiast spędziłem niesamowity wieczór (http://www.tvn24.pl)

Autor: mbl//mro / Źródło: TVN24, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Instgram/@borys.szyc

Pozostałe wiadomości