Kultura i styl

Wampirzy lifting i symulator seksu oralnego. Tajemnice oscarowej torby z prezentami

Kultura i styl


Oscarowa noc dla jednych będzie momentem euforii, dla innych zakończy się rozczarowaniem. Na pocieszenie pozostanie torba upominkowa, którą co roku otrzymują wszyscy nominowani w głównych kategoriach. Tym razem znajdą się w niej prezenty o wartości 200 tys. dolarów. Wśród nich m.in. piesza wyprawa po Japonii czy zabieg "wampirzego liftingu" piersi.

Upominkowe torby trafiają tylko do znanych i najbardziej rozpoznawalnych osób. Na zestaw wymyślnych prezentów mogą liczyć nominowani w głównych kategoriach aktorskich i najlepsi reżyserzy.

Za przygotowywanie upominków odpowiedzialna jest firma Distinctive Assets, która współpracuje z markami liczącymi na dodatkową promocję przy okazji oscarowej gali. "To mieszkanka bajecznych, zabawnych, funkcjonalnych rzeczy, która ma zachwycić i rozpieścić tych, którzy być może mają wszystko, ale wciąż potrafią docenić przyjemność płynącą z podarunków" - zachwala swój wybór Distinctive Assets.

Uroda i przyjemności

W tym roku "mieszanka bajecznych rzeczy" jest rekordowo droga. W każdej torbie szczęśliwcy znajdą prezenty o wartości 200 tys. dolarów. W tamtym roku było to "jedynie" 125 tys.

Jak podaje serwis "The Daily Beast", najdroższą pozycją na liście jest 10-dniowa wycieczka do Izraela (55 tys. dolarów). Szczęśliwcy będą mogli także przez rok bez limitów wypożyczać samochody marki Audi (45 tys. dolarów) albo wybrać się na 15-dniową pieszą wyprawę po Japonii (45 tys. dolarów).

Gwiazdy otrzymają wiele upominków, które pomogą zadbać o urodę. Dla nominowanych przygotowano m.in. trzy prywatne sesje z ukochanym trenerem gwiazd Jay'em Cardiello (1,4 tys. dolarów), roczny zapas kremów (31,2 tys. dolarów) czy zabieg odmładzający Ulthera (ponad 5 tys. dolarów).

Panie będą też mogły skorzystać z "wampirzego liftingu piersi", polegającego na wstrzyknięciu pacjentce osocza bogatopłytkowego z jej własnej krwi. Nieinwazyjny zabieg podnosi biust i sprawia, że staje się on jędrniejszy. Aktorki otrzymają też symulator seksu oralnego (250 dolarów). Innym ciekawym wyborem jest vaporizer, urządzenie do bezdymnej inhalacji, w którym podgrzewa się konopie lub inne zioła.

Oscarowa gala odbędzie się 28 lutego.

WSZYSTKIE INFORMACJE O OSCARACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

Autor: kg/ja / Źródło: CNN, The Daily Beast

Pozostałe wiadomości