Kultura i styl

Orange Warsaw Festival wstrząśnie stolicą

Kultura i styl

Aktualizacja:
 
Orange Warsaw FestivalGwiazdą festiwalu będzie m.in. Nelly Furtado

Prawdziwe brzmienie, muzyka przez duże "M", wielkie gwiazd - bez playbacku. W sierpniu na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie startuje Orange Warsaw Festival.

 
Przed polską publicznością wystąpi Courtney Love / Orange Warsaw Festival 

Podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival zagrają prawdziwe światowe gwiazdy, m.in.: grupa "Hole" z Courtney Love na czele, brytyjskie trio "White Lies", Mika i Nelly Furtado.

 
Dwa dni muzycznej uczty na Służewcu / Orange Warsaw Festival 

Nie zabraknie także najpopularniejszych polskich wykonawców. Publiczność bawić się będzie na koncertach zespołu braci Waglewskich "Kim Nowak", odkrycia 2009 roku - grupy "Kumka Olik" oraz Agnieszki Chylińskiej.

- Zdecydowaliśmy się utrzymać alternatywny charakter imprezy oraz dodać mocne gwiazdy muzyki popularnej z kraju i ze świata – mówi Piotr Metz, dyrektor artystyczny festiwalu.

Bilety już do kupienia

Impreza odbywać się będzie na terenie Toru Wyścigów konnych na Służewcu w dniach 28-29 sierpnia. Sprzedaż biletów rusza już w czwartek, a wszystkie informacje o festiwalu znajdziesz na stronie www.orangewarsawfestival.tvn.pl.

Telewizja TVN będzie na bieżąco śledziła przygotowania do imprezy. Stacja pokaże specjalny cykl programów o festiwalu, w którym nie zabraknie wywiadów z wykonawcami, informacji o imprezie i zaglądania za kulisy.

Relacje z festiwalu również w "Dzień Dobry TVN", "Co za tydzień", kanałach TVN24 i TVN Warszawa oraz portalach Onet i Plejada. Festiwalowe programy, wejścia, utwory artystów i wywiady będzie można też usłyszeć na antenie Radia ZET.

Orange i TVN poprzez Orange Warsaw Festival wspierają Warszawę w uzyskaniu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Orange Warsaw Festival

Pozostałe wiadomości