Kultura i styl

Oni wystąpią w odcinkach na żywo X Factor

Kultura i styl

Kto wystąpi w X-Faktorze?
TVN/Grzegorz PressKto wystąpi w X-Faktorze?

Dziewięciu uczestników będzie od soboty walczyć o kontrakt płytowy i 100 tysięcy zł w odcinkach na żywo programu X Factor. Najmłodsi trafili pod opiekę Tatiany Okupnik, grupy - Czesława Mozila, a uczestnicy powyżej 25. roku życia - pod skrzydła Kuby Wojewódzkiego.

Uczestnicy w wieku 16-24 lata trafili pod skrzydła Tatiany Okupnik. Czesław Mozil zajmie się zespołami, a Kuba Wojewódzki "seniorami", czyli osobami, które skończyły 25 lat.

Tatiana weźmie pod opiekę najmłodszych uczestników (fot tvn
Czesław ma pod skrzydłami grupy (fot tvn

W odcinkach na żywo wystąpi 9 uczestników (grupa liczona jest liczona jako jeden uczestnik). Wyłoniono ich spośród 15 uczestników, którzy w poprzednim odcinku trafili do domów jurorskich, w których przeszli ostateczne eliminacje. Decyzja o tym, kto przechodził dalej, a kto musiał zakończyć swoją przygodę z X-Factorem, należała do mentora grupy oraz gościa specjalnego. Tatianie w wyborze pomagała Verona Chard - wokalistka jazzowa i klasyczna, instruktorka śpiewu, aktorka; Czesławowi – śpiewająca Polka z Czech Ewa Farna, a Kubie – Leszek Możdżer, kompozytor, pianista jazzowy i producent muzyczny.

Kto wygra 100 tysięcy?

Pierwszy odcinek na żywo, który będzie pojedynkiem nie tylko między uczestnikami, ale także jurorami, zobaczymy w sobotę 21 kwietnia o godz. 20. Program poprowadzi Jarosław Kuźniar.

Na zwycięzcę całego programu czeka kontrakt z wytwórnią płytową oraz 100 tysięcy złotych.

Uczestnicy:

Grupy: Soul City, De Facto i The Chance

Grupa 16-24: Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Anna "Bajka" Antonik

Grupa 25+: Marcin Spenner, Joanna Kwaśnik, Paweł "Biba" Binkiewicz.

jk\mtom\k

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Grzegorz Press

Pozostałe wiadomości