Kultura i styl

Nie żyje córka Whitney Houston. Miała 22 lata

Kultura i styl

Storms Media Group/BullsBobbi Kristina Brown miała 22 lata

Bobbi Kristina Brown, jedyna córka nieżyjącej już piosenkarki Whitney Houston, zmarła w niedzielę w wieku 22 lat - poinformowała rodzina Brown w oświadczeniu. Kobieta od kilku miesięcy była w śpiączce spowodowanej nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu.

Brown w styczniu została znaleziona nieprzytomna we własnej wannie, w sytuacji podobnej do tej, w której w 2012 roku umarła jej matka, Whitney Houston. Niespełna miesiąc temu kobieta została przeniesiona ze szpitala do hospicjum. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną miłość i wsparcie w ostatnich miesiącach" - podkreśliła w oświadczeniu rodzina dziewczyny. Whitney Houston zmarła w lutym 2012 roku. Bobbi odziedziczyła fortunę po śmierci matki, która według specjalistów medycyny sądowej przedawkowała alkohol i narkotyki przed utonięciem w hotelowej wannie.

Kłopoty życiowe

Także pod koniec czerwca, tego samego dnia, w którym 22-letnia Bobbi Kristina Brown trafiła ze szpitala do hospicjum, Nick Gordon, były chłopak dziewczyny, został oskarżony w złożonym przez rodzinę pozwie o spowodowanie obrażeń zagrażających życiu Bobbi oraz kradzież z jej konta bankowego gdy znajdowała się już w stanie śpiączki. Według złożonego pozwu, Bobbi Kristina 31 stycznia miała głośną sprzeczkę ze swoim chłopakiem, a następnie znaleziono ją nieprzytomną w wannie, twarzą do dołu, z opuchniętymi ustami i wybitym zębem. Gordon, który sam był nieformalnie adoptowanym synem Whitney Houston, miał bić dziewczynę i starać się przejąć kontrolę nad odziedziczoną przez nią fortuną. Olbrzymim skandalem okazał się sam ich związek, który ich babcia określiła publicznie jako "zwykłe kazirodztwo"

Jedyne dziecko

Bobbi Kristina Brown – jedyne dziecko Whitney Houston, urodziła się 4 marca 1993 roku w Livingston. Jej ojcem jest Bobby Brown, amerykański piosenkarz, raper i tancerz. Kuzynką matki jest inna gwiazda muzyki Dionne Warwick, kolejna zaś wybitna artystka - piosenkarka gospel CeCe Winans - matką chrzestną.

Dzieciństwo Bobbi media od początku nazywały wyjątkowo trudnym, nie tyle z powodu sławy rodziców, ale głównie za sprawą ich problemów z narkotykami, a także z powodu przemocy w rodzinie, (Bobby Brown wielokrotnie miał się znęcać fizycznie nad Whitney, która w końcu rozwiodła się z nim). Wychowała się w centrum uwagi mediów, a nieustanna obecność paparazzi w jej życiu stanowiła dodatkowe obciążenie dla dziewczynki.

Autor: mn\mtom / Źródło: Reuters, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Storms Media Group/Bulls

Pozostałe wiadomości